Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Hermi
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 19.črc 2012 18:42

Výběr odolného telefonu

19.črc 2012 18:51

Zdarec, nikde jsem nenašel sekci o výběru vhodného mobilu tak snad to tady nebude překážet. (případně si dá pan admin práci a přesune to =))

Sháním odolnější telefon, zatím každý co jsem měl jsem utopil upadl mi nebo tak podobně. Další požadavky na telefon jsou výdrž na baterii a možnost použití jako MP3 přehrávač. Lepší foťák, GPS a další vymoženosti potěší ale nejsou nutné.

Z telefonů co jsem viděl mě zaujal Samsung Xcover 271. Chtěl bych se zeptat jak je na to s výdrží na baterii a jestli je možné k němu připojit vlastní sluchátka s 3,5 jackem. Případně jaké další telefony by jste mi doporučili?
Díky za odpovědi
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
holomek
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 30.čer 2012 17:45

Re: Výběr odolného telefonu

19.črc 2012 22:17

Samsung Xcover 271 nedoporučuju. Odolnej sice je, ale sluchátka připojuješ přez microUSB - takže naprd. Navíc píšeš, že chceš lepší fotoaparát. Ten u tohodle telefonu taky nic moc.

Pokud do toho telefonu chceš aspoň něco vrazit, můžu doporučit mobil Sony Xperia go - vodotěsnej, odolnej. Foťák 5 Mpix .. S výdrží to u dnešních dotykovejch telefonů nevidim moc pěkně.
Možná by bylo potřeba se rozhodnout, jestli chceš prostě odolnej telefon bez různejch blbostí a nebo drahej "odolnej" telefon, kterej bude mít velkej displej, GPS atd..

U toho levnějšího telefonu počítej s tím, že budeš mít super výdrž, ale zase foťák skoro nanic, bez operačního systému.