Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Terminator3
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 26.zář 2012 19:03

Jaké jsou cíle tohoto fóra?

26.zář 2012 19:09

Jaké jsou cíle tohoto fóra? Cílová skupina se naprosto dokonale překrývá s již existujícícmi fory Mobilmania, případně i 4allmobile či forumno apod. Toto forum oproti nim nenabízí nic navíc, žádnou funkci či výhodu ani napojení na nějaký web. Co si od tohoto fóra provozovatelé slibují?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké jsou cíle tohoto fóra?

26.zář 2012 19:17

No když sem příjdeš v klidu a slušně tak dostaneš párek a pivo a v zimě s náma můžeš sáňkovat...neee sranda. Já třeba tu zakotvil z více důvpdů. Vzhled fóra, jednoduchost a přehlednost. Takový prostě čistý design. Nemám rád splácaniny. Když jsem se na něco zeptal dostalo se mi rady. Na některých forech mě málem poslali do....... že jsem si dovolil. Prostě každej si může vybrat podle citu a potřeby a nikomu nemůžeš vnucovat ať nechodí na TeleForum protože existuje Mobilmania. Něčím Tě to zaujme a vracíš se tam. Neříkám že na jiná fóra nezabrousím, více hlav více ví ale tak nějak podvědomě když se dozvím nějakou zajímavost tak s ní běžím sem :-). Je to na každém . Hodně to je v tom jak Tě přivítají když příjdeš poprvé, takovej první dojem a pak už zvyk.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
JakubVala
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 11.srp 2012 21:26
Mobil: Samsung Galaxy S3

Re: Jaké jsou cíle tohoto fóra?

26.zář 2012 19:48

Ano, přesně tak. Je to věc názoru. Já, i přesto, že jsem na tomto fóru moderátor, navštěvuji pravidelně ona konkurenční fóra. Nemyslím si, že máš povinnost naše fórum navštěvovat. Už vůbec ne pravidelně.
Já jsem o post moderátora na tomto fóru zažádal především kvůli jeho kvalitě a ochotě jeho návštěvníků.
Jestliže máš jiný názor, nikdo tě nenutí sem chodit...

Na otázku ohledně našich cílů to rád odpovím pozdĕji.
J.V.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké jsou cíle tohoto fóra?

26.zář 2012 21:03

Jaké jsou cíle tohoto fóra?
Ahoj. Cíle tohoto fóra jsem se snažil vystihnout tady : Důvod a rozvoj

Jinak to, co píšeš samozřejmě pravda je, v ČR je vyloženě přefórováno.
Já si ale myslím, že na některých zavedených fórech jsou na sebe uživatelé nabroušení a to se mi prostě nelíbí. Chci, aby toto bylo místo s co možná nejpozitivnějším přístupem lidí v tomto oboru. Alespoň já osobně se snažím každému poradit i kdyby byl dotaz úplně banální. Nemám rád také vyptávání se "proč to tak chceš" a nebo "stejně to nebudeš potřebovat" ...

Je také potřeba si uvědomit, že toto fórum těžko převálcuje konkurenční fóra s 1000x větší návštěvností a tedy i komunitou. Možná časem jim bude sahat po kolena, to ale není cíl :)
Cíl po bodech : přehlednost , jednoduchost , informační hodnota , přátelské jednání členů

K napojení na web : http://www.galaxys3.cz/ + dalších pár starších webů, jen nejsou tak známé

Kdyby tě ještě něco zajímalo, klidně se ptej.