Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
JakubVala
Nováček
Autor
Příspěvky: 48
Registrován: 11.srp 2012 21:26
Mobil: Samsung Galaxy S3

Překlad aplikací + nová sekce "vývoj aplikací"

01.říj 2012 19:21

Ahoj,
rozhodl jsem se věnovat lokalizacím aplikací pro Českou republiku. To znamená překládání jejich obshahu do češtiny.

Zatím používám Eclipse, ale nejsem si jist, jestli by k tomu nepostačil nějaký primitivnější nástroj.
Do Eclipse jsem si nainstalovat plugin pro podporu Android zařízení, dokonce jsem tam narval i .xml soubory, které obsahuje složka res v aplikaci. Narazil jsem ale na problém. Všechny .xml soubory jsou nějak zakódované, a proto se nezobrazují jako například HTML kód, ale jako soubor jakýchsi znaků a mezer :(.
Dokázal by mi někdo poradit, co to je a jak se toho zbavit?

Takhle to vypadá:
Ş�#ŔťňíwЮ۔nłd	¸űýąă¸ľüëWŔ%¤żYVp;Űá	ČíähÓRäŰŮ÷dAÚÇ} M0ţŮlŻŢ…fýü’dÝnň‡>Ă0ąŘ[g¶°7ŢX6”Đ»-xsŔó�Ŕqoŕ解ńńÓîw	`Q7ĚÇăhŤG»ĂÓS6 o]4ăh†8÷cNŹfŘ;;ŕ-ć�č7/	ôj§÷/ÚŢšŘűÄé\>‰×˙čj!ÍÖ†číĂś‹NúsH¦ŕÁşD›‚¦żŰ¸źć‡ikwh.e—PdĆlŚ©§…^1J,ő=‘pÝJqÇjZĂbzEˇíF˛›•†•ŕ5•
HSăiŁ%[tZHU\…Č‹ Íč×VRĄ@H`ë–3$CvIͨ*�5ďjÖÜ”€é>ÎÖLcše=‡�XšĘj…[˛`śéMÖ[2Ý$­Ą��–HŽŽ	m'[ˇ(¤˛j¦*NŘšÖW¨ŽŠ@ďhŁA­çVY�ű†Ędý÷aA�3˛ŕ4	ĺ"k&iĄS5żV6íń˛P-­.°k!rSľr*zŰaˇ&kr�Ą}üOG¸PąţNŃAšd.Ľ(,^}IëE§Xnk4•˛k5Í'ĽŢwć{ľ�ü¨B~>=´4Ť˝›Üé0ÍaÄáô=‚ŇtŢ'Ó”ů�GžgóśÁŁ‰ŃşGĚëÇS´CHµďÝSČá9¤ŕů�˙
Tímto se také obracím na Admina a prosím ho, aby založil sekci Vývoj aplikací, do které by se měla soustředit všachna podobná témata ;).
J.V.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
minister
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10.led 2013 12:39

10.led 2013 12:41

Přemášlím nad nějakou kompletní studnicí nápadů k programování Androidu, snad bude tahle bichle stačit http://knihy.cpress.cz/android-2.html
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

10.led 2013 14:43

Ahoj. Sekce vývoj aplikací je dobrý nápad, rozhodně sem tuto kategorii přidám. Děkuji za tip, do zítra ji tu máte.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam