Mobil fórum o všech mobilních telefonech

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáte aplikaci - poraďme si zde.

10.dub 2015 21:35

Hledam aplikaci Appsetings kde se nastavuje vse pro kazdou aplikaci. Mel jsem ji ale nejak uz ji nemuzu najit. Slo tam nastavit i aby se u dane aplikace nevypl displej .

Diky.
Galaxy S7E blue
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáte aplikaci - poraďme si zde.

10.dub 2015 22:29

stačí zadat v google
Appsetings apk .... jsou tam
jinak pokud jsi ji měl z GP tak ji máš jistě v paměti stažených

Jinak aby se nevypnul displej
je
https://play.google.com/store/apps/deta ... ScreenLite
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáte aplikaci - poraďme si zde.

11.dub 2015 00:21

Právě že nebyla z GP. Byla součástí nějaké romky a na GP ji nemůžu najít. Po spuštění aplikace se ukázaly všechny apky v telefonu a po kliknutí na nějakou se ukázala stránka s mnoha možnostmi, které se daly zaškrtnout kliknutím na prázdné políčko... Tu apku jak si psal už mám, kdysi jsi mi jí poradil, ale tahle byla na root práva a hafo možností... Tak třeba někdo bude vědět.
Díky.

Podobala se této aplikaci ale byla taková přehlednější.
https://play.google.com/store/apps/deta ... appsetting
Galaxy S7E blue
 
vlazy
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 12.zář 2017 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáte aplikaci - poraďme si zde.

16.pro 2018 21:47

Můžete mi prosím někdo poradit nějakou dobrou a spolehlivou aplikaci na zálohování mobilu se kterou v Xiaomi Redmi 4X máte dobré zkušenosti? Požadoval bych po té aplikaci toto:
  • Aby zálohovala pokud možno vše co se z mobilu zálohovat dá (kontakty, SMS, různé nastavení, aplikace, fotky atp.).
  • Aby se ze zálohy dalo vše snadno a spolehlivě obnovit.
  • Aby se zálohu dalo uložit nebo přímo nahrát na SD kartu nebo do počítače. Nechci to ukládat někde na úložiště v internetu.
  • Aby byla v češtině.
  • Aby nevyžadovala root.
  • Aby práce s touto zálohovací aplikací nebyla příliš složitá.
Možná jsem příliš náročný na to, ale snad se něco takového najde co bude splňovat alespoň něco z toho.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
zzs
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26.úno 2021 23:04

Jak obnovit smazané SMS

26.úno 2021 23:26

Dobrý den, jsem obyčejný uživatel a potřebovala bych obnovit z androidu smazané SMS. Našla jsem si nějaké aplikace (dr.fone), ale zdá se, že bez rootu telefonu to smazané zprávy neobnoví. Nevíte o způsobu, jak to udělat bez rootu? Předem díky!
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7