Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
Zajic
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 29.bře 2016 12:14
Mobil: Sony Xperia Z3C

StreamNow

29.bře 2016 12:38

Aplikace sloužící pro upozorňování aktuálních streamů (momentálně pouze Twitch).
Můžete si přidat svůj vlastní seznam vašich oblíbených streamerů, které bude aplikace hlídat. Upozorní vás na začátek streamu pomocí notifikace (lze nastavit). Aplikace běží na pozadí - lze vypnout.
Bez reklam.
Aplikace má pomoci lidem, aby nemeškali své oblíbené streamy. Třeba ji někdo využije. :-)

Název: StreamNow
Odkaz GooglePlay: https://play.google.com/store/apps/deta ... treamalert

ObrázekObrázekObrázek

Snad nevadí, že autorem jsem já sám a informuji o ní tady. Momentálně ještě aplikaci stále testuji - především co se týče spolehlivosti a jeslti neomezí nějak baterii. Ale na svém telefonu zatím nemám problém. Jediné s čím si aplikace nerozumí jsou různé nástavby výrobců, které uspávají wifi (př. u mě Sony XperiaZ3C a její šetřivý mód s wifi) - což se mi asi nepodaří vyřešit. Chtěl jsem přidat i funkcionalitu pro YouTube(případně jiné stream služby), ale tam to bude složitější a nevím jestli se mi to podaří.
Kdyby někdo měl zájem o instalaci, tak určitě rád uvítám jakýkoliv feedback (určitě bude případně co ještě vylepšit ;) ). Díky.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: StreamNow

29.bře 2016 15:14

Podle mne pěkná aplikace s potenciálem. Sice streamy nesleduji, ale vím, jak jsou streameři dnes populární. Víš kdo by ti aplikaci mohl propagovat nejlépe? Přímo streameři - napiš jim. Oni budou rádi, že je lidi uvidí hned v telefonu a jistě se o appce zmíní.
 
Uživatelský avatar
Zajic
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 29.bře 2016 12:14
Mobil: Sony Xperia Z3C

Re: StreamNow

29.bře 2016 16:27

Podle mne pěkná aplikace s potenciálem. Sice streamy nesleduji, ale vím, jak jsou streameři dnes populární. Víš kdo by ti aplikaci mohl propagovat nejlépe? Přímo streameři - napiš jim. Oni budou rádi, že je lidi uvidí hned v telefonu a jistě se o appce zmíní.
Pár jsem jim už psal, ale prozatím bez jakékoliv reakce. A možná se jim ani nedivím. Buď to mohlo vypadat jako "fake-email" anebo je to prostě zas tak moc nebere. Ale těm co jsem psal píšou lidi haldu emailů, takže kdoví. Možná napíšu ještě jiným streamerům. Prozatím spíš než propagaci, mě spíš od nich zajímal názor. Jestli by i něco takového uvítali, jakou mají zkušenost, že lidi měškají streamy apod. Raději budu když to zkusí méně lidí, kteří případně poukážou na nějakou tu chybku, než na kvantu lidí, kteří to pak "vyhatujou" kvůli nějaké prkotině.  :)
Každopádně děkuji za podnět!
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam