Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
sateza
Pokročilý
Autor
Příspěvky: 90
Registrován: 23.říj 2014 16:48

Xposed Framework

03.dub 2015 15:38

Po nějaké komunikaci zde na fóru jsem založil toto téma. Snad do správné sekce. O Xposed jsem četl až zde a po instalaci se mi podařilo nainstalovat první tři doplňky přes Xposed. Mám zatím GravityBox, Allow Long SMS a Call Black list. Chtěl bych, zda by jste mohli přispívat, kdo má co nainstalováno, ale i s alespoň částečným popisem, co daná utilitka umí, protože všude, kde jsem nakoukl, tak každý jen píše, jaký má doplněk, což je prakticky na nic, když nevím, co utilita umí. Jinak mám Galaxy S4, stock rom 4.4.2.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gravity Box - můžete upravit od notofikační lišty až po zámek obrazovky, je tam toho prostě hodně
Allow Long SMS - utilitka na úpravu sms, aby se po 3 sms nepřepla sms na mms, ale byla stále v módu sms
Call black list - zde asi není co vysvětlit
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

Re: Xposed Framework

03.dub 2015 15:46

Já jelikož mám android lollipop tak už Xposed nepoužívám, jelikož pro samsung s lollipop zatím ještě není, ale používal jsem asi jeden z nejdůležitějších modulů X Privacy Installer který zabraňuje podle vašeho nastavení únikům citlivých dat.
Info:
https://play.google.com/store/apps/deta ... ller&hl=cs
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C