Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

Cerberus proti krádeži

21.úno 2015 17:57

Cerberus je kompletní zabezpečovací aplikace pro nalezení vašeho ztraceného nebo odcizeného zařízení se systémem Android.

Vřele mohu doporučit.
Poprvé v životě se mi stalo, že jsem telefon nechal bez dozoru i přes to, že ho nosím v pouzdře na opasku, tak jsem ho nechal při placení v restauraci ve zmatku na lavici vedle sebe a pak odešel.
Když jsem po asi 10ti minutách zjistil, že ho nemám, tak jsem rychle pádil zpět a tam mi pingl řekl, že bohužel tam žádný nenašel a že zřejmě nějaký host, čemuž se mi moc nechtělo věřit, jelikož vedle nás nikdo neseděl. No spěchal jsem domů a ihned na stránku Cerberus a zapnul sledování a pořízení snímku, což jak se ukázalo přineslo své ovoce. Po pár minutách byla pořízena fotografie a i ostatní záznam a kdo, že se nám z toho nevyklubal?? ... jasně byl to ten pingl, který moc rozumu nepobral. Vydal jsem se tudíž vyzbrojen fotografií opět do restaurace kde jsem na pingla udeřil. Chvilku zapíral, ale když jsem druhým telefonem začal vytáčet policii, tak změknul a telefon mi vrátil s prémií, že pokud to nenahlásím, tak já i moje společnost máme útratu zdarma a to co jsme utratili mi vrátil i s dýžkem
:lol:

Tudíž, kdo nemátu tuto výbornou aplikaci tak vězte, že není nad to si telefon hlídat, ale pokud už se vám stane jako mě, že vám ho někdo přeci jen čmajzne, tak tohle je 100%ní

https://play.google.com/store/apps/deta ... d.cerberus
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Cerberus proti krádeži

22.úno 2015 19:42

Hezkyyy. :-)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

Re: Cerberus proti krádeži

23.úno 2015 08:07

Jen doplním, že pokud máte root a integrujete aplikaci jako systémovou, tak dotyčnému nepomůže ani Hard reset telefonu. Aplikace stále zůstane v telefonu. Navíc se dá skrýt takže o ní dotyčný zlodějíček ani neví.
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam