Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Jirkus

Prach pod krytem

22.črc 2012 21:42

Ahoj,
nevíte někdo jak se zbavit prachu mezi displejem a krytem telefonu? Už jsem to jednou čistil, ale za cca 3 měsíce používání se prach objevil znovu. Nemáte někdo zkušenosti např. s utěsněním, nebo zalepením škvíry mezi displayem a krytem, aby tam prach nevnikal?
Díky!
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Kukulín

Re: Prach pod krytem

22.črc 2012 21:43

A to si ten telefon strkáš do řitě?
 
Jirkus

Re: Prach pod krytem

22.črc 2012 21:43

Ne, jen do kapsy.
 
Kuklín

Re: Prach pod krytem

22.črc 2012 21:45

Tak to ti fakt neporadim, já sem měl vždycky problém jenom s čištěním krytu. Nejlepší je použít navlhčený hadřík a telefon potom ještě vysušit suchým hadříkem. Když to moc smrdělo, tak jsem použil i trochu jaru.
 
Marťas

Re: Prach pod krytem

22.črc 2012 21:51

Použijte kondom. Oba dva. Zamezí to smradu i prachu.
 
Pítr

Re: Prach pod krytem

22.črc 2012 22:04

No jooo, už i na tomhle fóru začínaj zvrhlý kecy nadrženejch puberťáků. Jinak k původnímu dotazu :
Tohle je u Nokií běžná rutina. Dříve jsem měl taky pár Nokia kousků a už první Symbianové tímhle trpěly. Ještě že moje zlatá 6630 šla rozdělat během minutky i na klínu v buse a prach šel kapesníčkem pryč.
Řešil jsem to kusem molitanu kolem sklíčka displeje, občas to bylo nepohodlný, protože jsi chtěl sundat kryt a ten molitan se ti dostal i přez display a musel jsi to potom párátkem štelovat :twisted:
 
Jirkus

Re: Prach pod krytem

23.črc 2012 00:22

Děkuji za užitečné rady. Použiji hlavně molitan, přes kondom by se špatně četl displej.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Marťas

Re: Prach pod krytem

23.črc 2012 13:55

Další řešení :
Obrázek