Stránka 1 z 2

Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 10:30
od Petr
Nemáte někdo nějaké zkušenosti s pojištěním telefonu proti poškození vlastní vinou? V Anglii je to běžné. Pro dotykové telefony by se to rozhodně vyplatilo, rozbít display není vůbec nic složitého. Dost o tom uvažuji, ale nemůžu nic najít.

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 13:46
od Petr
Nikdo nemá žádné poznatky s pojištěním mobilního telefonu? Můj příbuzný z Anglie má nějaké pojištění, kde se mu do pojistky počítá úplně všechno. Byl jsem svědkem toho, jak mu telefon upadl do zahradního jezírka. Jednalo se v té době o Nokii N900 - dost drahá záležitost. Telefon byl starý asi 2 měsíce. Jeho reakce : ach jo už zase budu muset sepisovat papíry do pojišťovny .... Moje reakce by byla asi tato :
Kdyby někdo věděl o firmě, která pojistí mobilní telefon proti vlastnímu zničení, rozhodně napište. Nechci telefon demolovat úmyslně, jen si chci pojistit nechtěnný pád a výměnu displeje, protože vlastním SGS3. Dal bych do toho klidně 1000 Kč ročně.

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 14:18
od egee

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 14:38
od Petr
Děkuji ti, Egee. Vidiš, prostě neumím hledat. Hledal jsem na google a skoro nic kloudného jsem nenašel. Ty ceny nejsou přemrštěné a pokud tam píši 1000 Kč ročně za věc v hodnotě 15000 Kč, rozhodně se to vyplatí. Zajímalo by mne, jestli je tu někdo, komu se už podařilo telefon rosekat a potom uplatnit pojistku ;)

Jen tak aby bylo jasno : skoro všichni moji přátelé mají strašný strach o svůj telefon a 2 z nich mají prasklý display (růžek) kvůli pádu. Cena opravy je přemrštěná a proto si radši zaplatím dopředu cca čtvrtinu ceny a nebudu ve stresu a telefon si prostě více užiju. Myslím si, že toto je jedna z mála služeb, které se pojišťovnám nemůže vyplatit, protože s příchodem dotykových telefonů je riziko poškození mnohonásobně vyšší.

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 14:51
od egee
Petře, někdy je snažší zavolat na free zákaznickou linku pojišťoven a máš info z první ruky.
Já na google zadal : pojištění mobilu a výsledek jsem ti poslal.

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 29.říj 2012 20:28
od purmenskyv
Taky o tom silně přemýšlím

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 31.říj 2012 09:22
od egee
Tak jsem se mejlem na pojištění ptal
mám dotaz, lze pojistit mobilní telefon jehož cena prevyšuje 10tisíc ? Nemám až tak na mysli ukradení ale rozbití, třeba displeje a podobně .
a :
Vážený kliente,

děkujeme za zaslání Vašeho emailu týkajícího se pojištění.

Jedná se o individuální pojištění, které máte možnost sjednat na pobočce České pojišťovny. Při sjednání individuálního pojištění musí být požadavek schvalován, smlouva proto není vytvořena ihned na počkání. Podrobné informace s možností uzavření smlouvy tohoto typu pojištění Vám sdělí na pobočce České pojišťovny. Na internetových stránkách České pojišťovny Seznam poboček naleznete na adrese: http://www.ceskapojistovna.cz/pobocky-a-poradci je možné získat kontakt na Vám nejbližší pobočku nebo si přímo sjednat schůzku s pojišťovacím poradcem. Děkujeme Vám za spolupráci.

Pro případný další dotaz využijte prosím jeden z níže uvedených kontaktních formulářů:

- dotazy/přiložení dokladů ke škodním událostem: http://www.ceskapojistovna.cz/klient
- dotazy/přiložení dokladů k pojistným smlouvám: http://www.ceskapojistovna.cz/smlouva
- zájem o pojištění/obecné dotazy: https://www.on-linepojisteni.cz/ks/Obecny_dotaz.aspx
....
Alena Slobodníková
Česká pojišťovna a.s.
Klientský servis, P.O.Box 305, 601 00 Brno
Telefon: 841 114 114, http://www.ceskapojistovna.cz

Re: Pojištění telefonu

Napsal: 31.říj 2012 12:34
od purmenskyv
Tak já to vyzkouším....

Napsal: 05.kvě 2013 15:32
od jindrak
Jak jste uspěli s pojištěním mobilního telefonu? Celkem mne to zajímá :)

Napsal: 05.kvě 2013 16:34
od renek11
Při nákupu u alza.cz tato možnost je. Připlatíte si za pojištění a máte klid