Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
dedeknew
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 15.pro 2014 12:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 12:54

Zdravim, mam cinsky telefon Dingcheng 316 s androidem a potreboval bych zjistit, zda existuje nejaky PC editor na kontakty a pod.
Dik za info na krem@volny.cz
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 13:45

Ahoj,
nejsnadnější cesta je zálohovat si staré kontakty ze starého telefonu přes účet Google. Na tvém novém telefonu se poté k účtu přihlásíš a zapneš synchronizaci. Nové kontakty se ti načtou do telefonu.

Editovat je můžeš přes webové rozhraní - třeba přímo z gmailu, když si překlikneš na záložku kontakty.
 
Uživatelský avatar
dedeknew
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 15.pro 2014 12:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 14:02

Ahoj, ja mel na mysli editor jaky ma treba Samsung "Samsung kies" nebo Nokia, kde se daji editovat kontakty, fotky, videa a pod.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 14:22

Musím souhlasit s Adminem, nejjednodušší na správu kontaktů je Google, ale pokud chceš a každou cenu nějakou app pro PC, pak mohu doporučit MyPhone Explorer. K telefonu se připojí přes Wifi nebo BT.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 14:44

MyPhone Explorer jsem používal ještě v době, kdy jsem měl Sony Ericsson K700i - fungovalo to perfektně :)
 
Uživatelský avatar
dedeknew
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 15.pro 2014 12:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 14:54

MyPhone Explorer je ted nepredstavitelna hruza, pri instalaci se do PC dostane asi 10 otravnych programu, kterych se obtizne zbavuje.
Poradte mi po lopate , jsem lama ,jak to resit pres ten Google.Dik za trpelivost, to vite starsi rocnik :oops: :oops:
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Editor pro čínský mobil

15.pro 2014 15:18

Fakt? Já teda nevím, jaká je nová verze, poslední, kterou mám v PC nainstalovanou, je 1.8.0 a ta funguje naprosto v pohodě..

V tom Gmailu je to takhle:
1) jdi v telefonu do kontaktů a udělej si export na paměťovou kartu
2) hned následně proveď import, vyber ten soubor se zálohou z kroku 1) a jako cíl zvol svůj Gmail účet
3) jakmile se Ti kontakty naimportují na Gmail, jdi do webového Gmailu a vlevo nahoře máš tlačítko "Gmail" vedle kterého je šipečka (je to mezi logem Google a tlačítkem Nová zpráva) - na to klikni a vyber "Kontakty". Tím by se Ti měly zobrazit všechny kontakty, které jsi importoval z telefonu
4) v telefonu si v nastavení kontaktů vyber ty, které chceš, aby se Ti zobrazovaly (všechny, jen z telefonu, jen z Gmailu, apod..)

V tuhle chvíli pokud uděláš jakoukoli úpravu kontaktu ve webovém Gmailu, prakticky hned se Ti projeví i v telefonu. Stejně tak naopak.

Jinak krok 2) jde udělat taky tak, že zálohu z kroku 1) si uložíš do PC a přímo ve webovém gmailu naimportuješ.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
dedeknew
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 15.pro 2014 12:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

20.pro 2014 11:36

Tak jsem nasel krasny Editor pro muj mobil. Jmenuje se "9droid" vse je dostupne, kontakty, hudba,obrazky a dokonce i aktualizace programu. :idea: :idea:
 
danny
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12.bře 2015 18:33

Re: Editor pro čínský mobil

12.bře 2015 18:49

Určitě bych zálohoval kontakty přes Google. Tady je dobrý návod jak to udělat ;) http://www.geret.cz/technicka-podpora/n ... ty-andorid
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
dedeknew
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 15.pro 2014 12:48
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Editor pro čínský mobil

18.srp 2015 16:14