Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

08.lis 2013 12:38

Myslím že tě napadl virus má jméno HTCJIRKA ....
Ber toto s humorem. A hlavně abys měl bezporuchivý kus a plnil to co chceš ty.
Myslím že si ještě vzpomeneš na Samsunga a to co se s ním dalo dělat.
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

08.lis 2013 13:40

Tohle jméno bych tu nevytahoval !!
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

08.lis 2013 16:19

To je sice pravda ale ty tady celou dobu vyzdvyhujes Lumii nad vsechno mozny... Jak rikam, mel jsem ji v ruce a nechci ji. Nelibi se mi OS neni ani z poloviny zajimavej jako jeho predchudce.
At si ma kazdy mobil jaky chce... Kdyz ti vyhovuje tak jedine dobre...
Ale nedelej z Lumie buhvi co zase...
Galaxy S7E blue
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

08.lis 2013 16:25

Henry, budeš tak hodný a dovolíš mi napsat můj názor. Když napíšete do rubriky o Androidech něco skvělého !!! taky se na Vás někdo sesype a vše Vám kritizuje ? Tak to nedělejte také. Lumii nevyzdvihuji ani z ní nedělám kdoví co. Dávám sem jen holá technická fakta. To Ti vadí ?
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Mára
Profík
Příspěvky: 135
Registrován: 13.črc 2012 22:42

08.lis 2013 17:05

No právě, ono to není zdaleka jen o technických datech. Ono je to hlavně o tom pocitu, co ti vyhovuje. Strohá technická data jsou k ničemu, když je podíl androidu na trhu takový jaký je. Prostě asi více lidem vyhovuje android. WP nebude jistě špatný, třeba je dokonce technický lepší, ale ani to nepřesvědčí většinu uživatelů aby si jej pořídila.
A laskavě se nečerti, když s tebou někdo nesouhlasí, ty zase nesouhlasíš s nim. Každý má právo na názor.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

15.lis 2013 13:40

SITMIR
Proč jsi nenapsal taky holou pravdu o testu baterie ? Nebo to je tajné a nic o tom nevíš ?

a moc prosím je toto pravda a nebo lež
milennium » čtv 05. zář 2013 21:57:41
Ale jo, pěkná recenze... Sice strohá a jednoduchá, ale co víc se dá napsat a zrecenzovat u mobilu který používá stejný OS jako všechny ostatní přístroje s WP, pouze s vyjímkou pár aplikací, které jsou vyhrazeny pouze pro přístroje řady Lumia ? Nedá se napsat v podstatě nic navíc. Až na to, že Lumia 1020 je fotomobil s WP8... Takže, fotky super, HW pěkný, ale jinak vše při starém, žádná změna (až na ten Amber), prostě klasika... Bohužel...
A tady narážím na WP. Dnes, když všichni větší a nebo významnější výrobci představili svoje novinky na veletrhu IFA, je krásně vidět jak MS a Nokii ujíždí vlak. Ta omezenost WP je otřesná. Chci WP s full HD displejem, chci WP a mít možnost si přiřadit svoje tóny k SMS a nebo emailu, chci si nastavit svoje zvuky u PUSH oznámení, chci si nastavit různou hlasitost a vibraci u SMS, emailu a volání, chci provázanost a synchronizaci záložek u IE a PC, chci si u Gmailu nastavit PUSH a ne stahování emailů v určitých intervalech, chci funkční FB chat a to STÁLE a ne jen občas, chci funkční PUSH u aplikace Facebook, chci funkční podkasty v přístroji, chci modernější HW, chci aby MS pružněji reagoval na potřeby zákazníků, chci svižnější vývoj a celkově chci aby šel MS s dobou... Chci toho snad moc ??? Protože všechno tohle je naprostá samozřejmost u ostatních platforem... Tohle všechno a ještě i mnohem víc. A to ještě za mnohdy lepší ceny a hlavně, dnes představíme a za 14 dní si to koupíme...
A ne jako u Lumie 1020. Cena mobilu přes 17 tis ???? To je vážně síla a to jako za co ? Lumia 920 jde koupit za necelých 7tis a taky fotí luxusně !!! Takže, to shrnu, stejný OS, stejný HW, až na ten foťák. Takže fakt, cena foťáku je navrch víc jak 9 tis...
a zdroj :
http://wmmania.cz/clanky/recenze/recenze-nokia-lumia-1020
/
žádné androidí fórum ....... a je zajímavé že nikdo tam neprotestoval .

Co se inovovalo od toho září ?

Co bylo k mání když přišla na trh Lumia 920 a S3 ??
http://www.mobilmania.cz/clanky/tabulko ... fault.aspx a jaké byly ceny za ty produkty... a co uměly neuměly ....

Takže
SITMIR

Když chceš být objektivní tak piš i to B k danému systému.
Předchozí srovnání s Lumií 820 se může zdát trochu neobjektivní, a proto je možné se podívat i na model 920. Ačkoliv jsou v tomto případě „papírové“ rozdíly skutečně minimální (poloviční operační pamět, robusnější a těžší tělo přístroje, horší fotoaparát), cenový rozdíl je obrovský. Lumia 920 totiž stojí cca. 8000 Kč, což znamená, že za fotoaparát Lumie 1020 zaplatíte přes 9000 Kč.
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro