Mobil fórum o všech mobilních telefonech

Jaká je budoucnost firmy Apple?

Můžete vybrat 1 možnost

 
Zobrazit výsledky
 
Petr

Budoucnost firmy Apple

25.říj 2012 14:45

Poslední dobou si při každém vydání nového produktu značky Apple poklepávám na čelo s pocitem, že nedoladěné věci mají ještě zrát. Krásným příkladem je podle mne iPhone 5, který není ničím revoluční a konkurenci rozhodně nerozdrtil. Jak je možné, že z perfekcionalistické firmy pod vedením Steava Jobse se postupně stává průměrná firma se spoustou neduhů s vedením bez smyslu pro dokonalost? Copak Steave Jobs dostatečně nevyškolil své nástupce? To co se v Applu poslední dny děje by se dle mého dalo nazvat jako totální sebedestrukce. Máte na to podobný názor a nebo si myslíte, že má Apple nakročeno správným směrem od smrti Steava, kterého jsem považoval za mistra detailů a podnikání?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Návštěvník

Re: Budoucnost firmy Apple

25.říj 2012 19:39

...nevím jak to dopadne s firmou, ale je možné že S. Jobs byl ten typ člověka "nepostradatelný". Znám několik lidí, kteří jsou špičkoví odborníci, ale nechtějí se s nikým podělit o své vědomosti, natož někoho školit a připravovat na dobu až v oboru pracovat nebudou. Je to vlastně takové přání "...ještě dlouho se o mě bude mluvit...., ...budu jim secsakramentsky chybět...."