Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Schraja
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 23.led 2017 12:32

iPhone 6S nevydrží nabitý

23.led 2017 12:38

Ahoj,

reklamoval jsem můj telefon iPhone 6S. Druhý týden v lednu se mi vrátil. Reklamace uznána, vyměněna baterie. Předtím docházelo k samovolným restartům. Nová baterie co mi tam dali, vydrží 12 hodin nabítá. Přes noc se mi už několikrát stalo, že se telefon úplně vybil. Když kouknu do využití, tak z těch dvanácti je telefon v činnosti cca 2 hodiny. Dříve nebyl problém se dostat na 48 hodin výdrže bez nabití a používání cca 8 hodin. Do mívala baterka již okolo 5-10%.

Je to docela omezující furt hlídat telefon jestli náhodou není vybitý. Aktuálně mám 60%, využití 1:17 a pohotovost 5:50.

Stalo se to již někomu? Mám ho dát zase do reklamace a čekat minimálně dva týdny na nový. Je to rok co ten telefon mám. Pořizování 14.1.2016
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6S nevydrží nabitý

23.led 2017 13:03

Ahoj, to se tedy divím. Je více možností. Buď ti do telefonu dali sice novou baterii, ale nějakou, která dlouho ležela na skladu (iPhone 6S je ale nový, tam by neměl být problém...). Další možností je to, že ti energii žere nějaká chybná součástka. A nebo to je celé softwarový problém - zkoušel jsi tovární nastavení? Uvedení iPhonu do stavu, kdy byl zakoupen.

Pokud bys ho znovu zasílal na reklamaci, nezapomeň jim dát vědět, že tam máš novou baterii a problém přetrvává, ať hledají jinde.
 
Schraja
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 23.led 2017 12:32

Re: iPhone 6S nevydrží nabitý

23.led 2017 13:40

No do továrního nastavení mi ho dali oni, když mi posílali zpět. Já jsem to nezkoušel. Telefon je kupovaný přes operátora, tak to bylo opravováno v Britexu.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam