Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Autor
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

iPhone 7 bez jack konektoru?

05.úno 2016 22:34

Dočetl jsem se, že by měl nový iPhone 7 přijít jen s lighting konektorem na úkor 3,5 mm jacku, který je dnes standartem a nedovedu si bez něho představit život. Prý se zlepší kvalita zvuku, ale už vidím ty ceny sluchátek. Apple si jde prostě za svým a své ovečky jistě přesvědčí i bez něčeho, jako je "zastaralý" jack. Co si o tom myslíte? Mne se to hodně nelíbí.
Více tady: http://iphone-mobil.cz/novinky/iphone-7 ... -konektoru
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: iPhone 7 bez jack konektoru?

06.úno 2016 08:58

Takových věcí, se kterými Apple přišel a které se široké veřejnosti "hodně nelíbily", bylo už tolik, že mě to nechává naprosto klidným. A stejně si Apple nakonec (skoro) vždycky tu svou prosadil. Já se tím moc netrápil. :)

Daleko zajímavější mi přijde zpráva, že nová aktualizace iOS brickne všechny přístroje, které po neautorizované opravě obsahují neoriginální díly. Ale to už je kousek mimo toto téma :)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Autor
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: iPhone 7 bez jack konektoru?

07.úno 2016 21:51

Uživatelé to zkousnou... Zajímavý přístup, Apple si to prostě může dovolit... Uvidí se, jestli to bude nějaký nový standart. A o té funkci, která zablokuje iPhone pokud v něm bude neoriginální díl - celkem zajímavé. Ale bude se to týkat jen malého procenta iPhonů. Kdo má na iPhone, má i na normální servis..
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: iPhone 7 bez jack konektoru?

09.úno 2016 07:58

Hahaha. :-)
Promiň, ale to mě fakt pobavilo. :-)
Kdyby to tak bylo, Apple by to určitě neřešil. ;-)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ