Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
acerka.ka
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 22.črc 2012 11:17

Nokia C5-03, wi-fi

22.črc 2012 11:20

Zdravím, když jsem doma na wi-fi, tak mi jde FB krásne, ale jakmile se připojím někde mimo domov, tak už aplikaci nespustím (ale icq, web jako takový atd. ano) nevíte co s tím? Naskočí mi nejaký text o tom, že v minulosti se mi to už podařilo a že to mám zkusit později atd... Dříve mi to opravdu šlo, ale už dobrých pul roku mi to nefunguje..

A ješte bych se chtela zeptat, dneska jsem si umazala "jednu věc" v této aplikaci:
http://tinyurl.com/d9c82d8
(na místě otazníku), nevíte jak ji přeinstalovat či to co bylo, jestli je potřebná?

Díky
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03, wi-fi

23.črc 2012 00:54

Ahoj. To s tou WiFi a Facebookem.. Otevíráš si Facebook přímo v prohlížeči telefonu a nebo na to používáš nějakou externí aplikaci?

Druhému dotazu nerozumím, co konkrétně jsi smazala? Takto nevím, co tam mělo být.
 
acerka.ka
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 22.črc 2012 11:17

Re: Nokia C5-03, wi-fi

24.črc 2012 16:19

Přímo aplikaci :) jednu už jsem měla v mobilu, když jsem ho pořizovala a druhou jsem si stáhla, ale ani v jedné mi to nefunguje.. přes prohlížeč jsme to ani nezkoušela..
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nokia C5-03, wi-fi

24.črc 2012 17:02

Menu - Ovládací panely - Správce aplikací - Aplikace
Smaž si všechny facebook aplikace a potom si je zkus znovu nainstalovat. Třeba to pomůže.
PS : nebudeš mít lepší, když si stáhneš aplikaci Opera Mini a budeš na Facebook chodit přez ni ?
Budeš to mít jako na PC ;)