Stránka 1 z 1

Přehrávač u "newalkmanů"?

Napsal: 04.dub 2016 19:30
od alicantina
Dobrý den, máte prosím někdo potuchy, jestli se zvuk z přehrávače u "newalkmanových" Sony Ericssonů liší (hodně) od těch z řady W? Zuby nehty se bráním plně dotykovému telefonu (dost píšu sms), takže jsem přišla s řešením SE Vivaz, ale často také poslouchám hudbu, takže pokud je zvuk u W8 o hodně lepší, tak mám velké dilema... momentáně mám Hazel, skoro bych jej brala znova, ale fastport už moje nervy nezvládnou...
Popř. kdyby někdo tušil - nějaký jiný nedotykový SE, který má microSDHC, 16 mil. barev a 3,5mm jack? (Myslím, že jsem prošla všechny, ale kdo ví?)
Moc díky :-) 

Re: Přehrávač u "newalkmanů"?

Napsal: 04.dub 2016 21:35
od egee
Moje osobní bezpečná rada - koupit v internetovém obchodě - doma testovat zvuk co to jde a pokud nevyhoví požadavkům tak normálně v lhůtě vrátit. 

Re: Přehrávač u "newalkmanů"?

Napsal: 04.dub 2016 22:59
od peefo
Podle mne se i zvukové čipy musí vyvíjet a zlepšovat - je možné, že se dnešní obyč telefon vyrovná kvalitou zvuku těm "walkmanům". Jinak Sony měly vždycky hodně dobrý zvuk - tvrdila to i přítelkyně, která si zamilovala zvuk ze Sony Ericsson Xperia Neo. Já bych zašel do prodejny, zaslal bych si do telefonů přes bluetooth nějakou mp3 a srovnával přímo na místě. Hodně veliký vliv může mít nastavení ekvalizéru - testoval bych vše na "flat".