Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

Stažení aktualní STOCK ROM Samsung (Android a Bada)

19.srp 2012 16:34

Jelikož mnozí z Vás nevíte kde stáhnout aktualní ofiko romku k Vaší distribuci telefonu,pokud to chcete třeba po flešování custom romek vrátit do původního stavu např. kvůli reklamaci a sposta linků na XDA je už nefunkčních tak sem dávám program Check Fus Downloader, kterým si firmware stáhnete do PC.

Stáhnout Check Fus Downloader:
http://www.uloz.to/xRE6pqd/checkfusdownloader-v2-1-exe
Postup:
1.) Choose a firmware (Android)
2.) Zvolit typ telefonu (GT-I9100)
3.) Choose region (zvolení země + nebrandovaný nebo dle operátora)
4.) Stisknout tlačítko Check firmware
5.) Ve spodním okně se objeví celkový popis firmware
6.) Stiskem Download stáhnout firmware

Pak můžete flešovat přes Odin

Je to ulehčené hledání aktualního firmware pro uživatele jakéhokoliv Samsungu s Androidem a Badou
Přílohy
Screen.jpg
Screen.jpg (33.1 KiB) Zobrazeno 3451 x
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
JakubVala
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 11.srp 2012 21:26
Mobil: Samsung Galaxy S3

Re: Stažení aktualní STOCK ROM Samsung (Android a Bada)

19.srp 2012 21:01

Velmi hezký a užitečný návod. Něco takového jsem sháněl ;). Díky a chválím.
J.V.
 
lukyssstweety
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05.pro 2012 11:24

05.pro 2012 12:21

a proc mi to na sgs 2 nic nenaslo mam dokonce zadane stejne parametry jako tady na obrazku... zkusil sem i primo na strankach hledat i zadavat jine zeme... nikdy nic nenaslo... dekuji za odpoved
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

05.pro 2012 14:44

Dnes to nefunguje nikomu i na XDA si na to stěžujou.Píše to : No firmware info retrieved for given data. Nevím jak dlouho to bude trvat,autor programu se zatím nevyjádřil.
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

05.pro 2012 14:51

Ten program jsem sem nedával proto že je velice nespolehlivý a dal jsem jen odkaz na web Sammobile kde si můžeš kdykoliv a jakoukoliv verzi bez problémů stáhnout.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

05.pro 2012 15:22

Tak o té nespolehlivosti,jak píšeš,bych pochyboval.Tento program používám od jeho vzniku a fungoval až do včerejška spolehlivě i jiným uživatelům na fórech.Ano každý si může po registraci stáhnout firmware ze Sammobile ale jsou to odkazy s pomalou rychlostí a dost padají.Málokdo má hotfile.com zaplacené aby stahoval rychle.Check Fus Downloader jsi sem nedával kvůli nespolehlivosti ale proto že už tu je od 19.8. což ty jsi tu eště nebyl ani zaregistrovaný ;)
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

05.pro 2012 15:34

No jo člověče, malér, já se registroval až o tři dny později. :lol: Jen nějak nechápu co má společné datum mé registrace a moje zkušenosti se zmíněným programem. Pokud se tu trošku porozhlédneš tak většinu postupů rad a software nebo odkazů na něj co se týče flashování a podobných úprav jsem sem dával já, myslíš že pokud bych byl přesvědčený jak to je skvělý program že bych ho tu neprosazoval ?
Snažím se sem dávat věci které ostatním přinesou užitek a ne problémy. Proto sem dávám to s čím mám zkušenosti pozitivní já osobně.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Autor
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

05.pro 2012 16:19

Můžeš napsat příklad tvé špatné zkušenosti s tímto programem ? Proti tvojim zásluhám na foru nemám nic a snažíš se.Telefonama se zabývám od roku 1997,taky se pochlubím,radím a dávám návody asi na 6 českých forech kde mám nějakých 2000 příspěvků možná i více (taky se můžeš porozhlédnout :) ) a na dvou jsem byl taky moderátorem,nikdo si na těchto forech na tento program nestěžoval.Od tebe to je poprvé.Už se k tomu nebudu vracet je to OT,a věnujme se uživatelům ;)