Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Android 4.4 pro přístroje Samsung.

22.lis 2013 17:14

Samsung Galaxy S4 a Note III dostanou Android 4.4 KitKat v lednu. Následovat je má Galaxy S3 i Note 2

Podle uniklého plánu aktualizací se majitelé Samsungu Galaxy S4 a Galaxy Note III dočkají aktualizace na Android 4.4 KitKat již brzy. Pokud můžeme důvěřovat těmto informacím, tak nejnovější Android budou moci zakusit již v lednu příštího roku. Na update se však mohou těšit i starší vlajkové lodi, Samsung Galaxy S III a Galaxy Note II. Ty mají Android KitKat získat v březnu nebo v dubnu 2014.

Obrázek

Aktualizace by měla vylepšit především výkon a plynulost systému. Připravte se na novinky, které přináší Android 4.4 KitKat a věřme tomu, že Samsung přibalí i další vylepšení spojená s prostředím TouchWiz. Společnost plán aktualizací samozřejmě oficiálně nepotvrdila, ale věříme, že podobně jako HTC One, který mě také dostat aktualizaci v lednu, tak ani Samsung nebude s aktualizacemi zahálet a pro vlajkové modely jejich zpřístupnit ve stejném měsíci.

V souvislosti s tím se mi nabízí otázka.... bude nebo nebude 4.3. pro SGS3 a Note 2 nebo ho přeskočí jako 4.2. Proč se trápit se sprzněnou aktualizací 4.3 když můžeme začít dělat na KitKatu a budeme na to mít víc času. Jsem na Samsung zvědavý.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Mára
Profík
Příspěvky: 135
Registrován: 13.črc 2012 22:42

22.lis 2013 17:40

No já jen doufám že tak jak si myslíš ty, tak že ta v Samsungu neuvažují. Přeci nemohou nechat ty z nás, kteří uvěřili ze se u Samsungu pracuje pořádně a nainstalovali jsme tu nepovedenou aktualizaci na 4,3,tak nás nenechají do března, tedy 5 měsíců na holičkách. To by bylo na žalobu! A když ne na žalobu, tak na tři reklamace a odstoupení od smlouvy. To si nemohou troufnu. Začínám přemýšlet, že je to můj poslední Samsung. Telefon je dobrý, ale přístup výrobce je naprostá katastrofa. Jak nekomunikují, nikde nenapíší že by to nějak řešili. Připomíná mi to postup polské veterinární správy, když se tam stane nějaký malér, taky odmítají kohokoli informovat.
 
Uživatelský avatar
Baryduke
Pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 28.čer 2013 22:31
Mobil: Samsung GalaxyS5 Nokia N8

22.lis 2013 18:54

No to jsi moc nepomůžeš ostatní výrobci se chovají stejně.
Podivej se jak se k problémům staví nakousle jablko a pak můžeš nadávat .
viz problém fialové fleky na fotkách a vyjádření výrobce že uživatele neumí fotit.
 
Mára
Profík
Příspěvky: 135
Registrován: 13.črc 2012 22:42

22.lis 2013 19:02

Jablko opravdu ne, ale zde se u SIII bavíme o zásadním problému, telefon někdy nejde zapnout, jen dnes jsem jej restartoval 4x,nevim kolik mi v té době uteklo zakázek,kolik zákazníků jsem naštval, když telefon byl prakticky mrtvej. Baterie se enormně vybijí, prostě telefon je na hranici použitelnosti a Samsung mlčí... Nějaké skvrny na fotkách jsou proti tomu jen malá nepříjemnost. Fotkama z mobilu se asi někdo těžko živí, ale na funkčním telefonu jsme my živnostníci existenčně závislí.
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

22.lis 2013 20:10

Je to k smíchu (k pláči)...Ještě neudělali 4.2.2 ani 4.3 pořádně a už ma S3 a Note 2 Dostat 4.4 ? Nemůžou přeci nechat tolik zíkazníků na skoro nefumkčních telefonech... A tak dlouho...
Galaxy S7E blue
 
Uživatelský avatar
Baryduke
Pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 28.čer 2013 22:31
Mobil: Samsung GalaxyS5 Nokia N8

22.lis 2013 20:28

Tak je to určitě velký problém.
S3 nemam ale mam pocit ze u nás vyšla jen verze pro vodafon
nebo se pletu ?
Zajít do aut. servisu a přehrát fw. na 4.22.
downgrade nejde ?
Udělat inicializaci fw přes kies ? Měl by stáhnout verzi 4.22 a udělat obnovu.
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

22.lis 2013 21:06

No já jen doufám že tak jak si myslíš ty, tak že ta v Samsungu neuvažují. Přeci nemohou nechat ty z nás, kteří uvěřili ze se u Samsungu pracuje pořádně a nainstalovali jsme tu nepovedenou aktualizaci na 4,3,tak nás nenechají do března, tedy 5 měsíců na holičkách. To by bylo na žalobu! A když ne na žalobu, tak na tři reklamace a odstoupení od smlouvy. To si nemohou troufnu. Začínám přemýšlet, že je to můj poslední Samsung. Telefon je dobrý, ale přístup výrobce je naprostá katastrofa. Jak nekomunikují, nikde nenapíší že by to nějak řešili. Připomíná mi to postup polské veterinární správy, když se tam stane nějaký malér, taky odmítají kohokoli informovat.
Proto jsem také od Samsungu utekl. Poslední dobou co jsou nahoře tak se mi zdá že mohou vše.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Mára
Profík
Příspěvky: 135
Registrován: 13.črc 2012 22:42

23.lis 2013 00:45

Na tom něco je...