Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
La-Fayette
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 01.říj 2014 07:43

odblokování zaheslovaného telefonu

01.říj 2014 07:59

Zdravím, pomůže root na odblokování zaheslovaného telefonu nebo je třeba na přehrání softwaru do servisu? Děkuji. :)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

01.říj 2014 17:31

Jaký model ? Jak si ho zablokoval ? Jak ho máš dlouho ? Nediv se těmto otázkám a zodpověz. Ptám se z jistých důvodů ;)
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

02.říj 2014 19:09

Asi to tak nehoří když se nic neděje :)
Galaxy S7E blue
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

02.říj 2014 20:52

Hennry souhlasím s tebou :) a od stř 01. říj 2014 9:02:12 tu nebyl .Ty otázky jsem kladl z jistých důvodu protože jsem chtěl zjistit jestli to není čórka nebo nalezený telefon (odevzdat na nejbližším odd. Policie) . Pokud se jedná o kradený telefon nebo nalezený tak na slušných českých forech se na tenhle dotaz neodpovídá a lockne se. Asi nemoc z povolání,mám odslouženo 12 let u Policie,tím se nechlubím :) ale že mám nějaké zkušenosti s těmito případy a navíc je možnost dohledat tazatele dle IP adresy.Kdyby to hořelo,odpověděl na otázky a nějakým způsobem doložil že je majitelem tak by jsme mu rádi odpověděli,není na tom nic složitého jak na to.Toto téma ale nezamykám protože se to může stát omylem nebo neznalostí uživatele s androidem a po doležení že je vlastníkem tak mu rádi poradíme.
La-Fayette Pokud jsi vlastníkem tak mi napiš soukromou zprávu,rád ti poradím a pokuď jsem se tě dotknul tímhle příspěvkem tak se ti omluvím i veřejně v tomto tématu ;).
 
La-Fayette
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 01.říj 2014 07:43

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

03.říj 2014 06:39

je to Ltlm xt7...hard reset nezabral...dostala sem ho od kámoše jako náhradu za můj rozbitý, jelikož ho delší dobu nepoužíval, nepamatuje si ten dotykový symbol.
 
La-Fayette
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 01.říj 2014 07:43

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

03.říj 2014 09:51

nebyla, jelikož bych u takové stránky čekala, že mi přijde info do mailu, že někdo reagoval a né, že sem musím neustále nahlížet, jestli se třeba někdo neobtěžoval si mého dotazu všimnout :shock: jinak jak sem psala, tak sem telefon dostala jako náhradu za moje křachlé HTC...nevím, zda ještě půjde dohledat doklad o koupi...a popravdě se mi nechce do takový šunky investovat ani korunu, proto sem se ptala...je to prozatimní, než si koupím něco normálního :)
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

03.říj 2014 15:59

Pokud chceš info do meilu tak si zvol sledování tématu ;) (úplně dole na stránce v tématu) a pokud máš nějakou připomínku k foru tak můžeš napsat O tomto fóru
Jinak máš pravdu,ten telefon je šunka a navíc levná takže by se s tím ani nikdo nezabýval. Tím hardreset si myslela wipe data/factory reset a wipe cache partition v recovery modu ?
Jinak my se neobtěžujeme ;) odpovídat. Pokud víme tak rádi odpovíme :)
 
La-Fayette
Nováček
Autor
Příspěvky: 5
Registrován: 01.říj 2014 07:43

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

03.říj 2014 20:44

jediný, co sem vygooglila, že po zapínání se zesilováním hlasitosti mi to nabídne recovery mode-najede to znovu stejně, fastboot mode-nedělá nic a normal boot-najede taky stejně :( víc neumím...
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

04.říj 2014 20:22

A dělala si v tom recovery modu ty obě wipe ? Neodpovídáš přesně na otázky. Pokud tomu nerozumíš a víc neumíš tak to dej do servisu nebo si pořid něco jiného.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

Re: odblokování zaheslovaného telefonu

05.říj 2014 11:08

Po Factory resetu v recovery by vše mělo najet bez nutnosti hesla, samozřejmě kromě PIN k SIM kartě pokud ji máš zaheslovanou.
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C