Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Bossdav
Nováček
Autor
Příspěvky: 2
Registrován: 11.srp 2012 17:30

iPhone 4S

11.srp 2012 17:49

Ahoj přátelé,
měl jsem mnoho telefonů a v dnešní době i chytrých i jsem měl tu čest testovat Smsung Galaxy S3, mohu s klidem duše říct, že iPhone S4 je leší a to hlavně v reálu. Samsung sice dal rychlost, ale tu vůbec nepoznáte, má levné materiály, ikdyž je to drahý mobil, grafika se nedá srovnat s appl, hlavně za slunečního krásného dne. atd....... klidně rád odpovím na další dotazy i s argumenty proč iPhone a né Samsung a co až příjde na trh S5, tak to zas bude Samsung, tak i HTCrok za. v Dnešní době je srovnatený s S4 ten v uvozovkách Samsung a přitom iPhone je již rok na trhu.
Dave
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
holomek
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 30.čer 2012 17:45

Re: iPhoneS4

11.srp 2012 18:05

Proti Apple nic nemám a nikdy jsem nepatřil ani na jednu stranu apple oveček či zeleňáků androiďáků. Měl jsem iPhone 3GS asi rok a poté jsem přešel na Android - v době, kdy vycházel iPhone 4. S nadhledem mohu říct, že je iOS uzavřený a opravdu uživatele spoutává Apple poutem a drží si je daleko od střev. Nechápu, proč musím použít JailBreak na to, co v Androidu jde bez nějakého zásahu :) Jsem rád, že jsem přešel a nelituji. V obchodě jsem si testoval iPhone 4S a moc se mi líbilo zpracování telefonu, ale ruku na srdce. Je opravdu vítězství mít skleněný telefon? To radši plasťáka, kterej spadne a máte 50ti procentní šnaci, že se nerozbije, když nedopadne na display. U iPhonu 4 i 4S je to spíš jen náhoda, když se nerozfláká.
PS : 3GS mi spadl asi 8x , z toho 5x na display a nerozbil se ;)
 
Uživatelský avatar
JakubVala
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 11.srp 2012 21:26
Mobil: Samsung Galaxy S3

Re: iPhone 4S

18.srp 2012 15:20

Ahoj,
je to čistě jen věc názoru a typu člověka. Například já bych do iPhonu nikdy nešel. Má sice velmi propracované prostředí a používá ty nejkvalitnější materiály, ale přesto se raději přikloním k Samsungu Galaxy SIII (SGSIII) než k iPhonu jakékoliv generace.
V této době se mi nejvíce líbí právě SGSIII, už jen proto, že běží na Androidu a kvůli jeho dílenskému zpracování. S Androidem je možné téměř vše. Existují miliony aplikací, které vyvíjejí lidé po celé Zemi a to i v česku. Kdežto iOS je velice "osekaný" a nedovolí vám tolik věcí jako právě Android.
Zkrátka a dobře, já se přikláním k Androiďákům a nikdo mě na tu "druhou" stranu nepřetáhne ;)
J.V.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: iPhone 4S

28.srp 2012 11:54

Ahoj kluci.
Naprosto s vámi souhlasím. A to jak s Jakubem tak i s Holomkem. Je sice pravda, že NIKDY jsem neměl iPhone a co jsem slyšel od známého, že nemůžeš NIC v telefonu udělat tak je zbytečné dávat tolik peněz za telefon. Já jsem po 12ti letech přešel na Android od Nokie. Nikdy jsem Androida nechtěl ale teď toho nelituji protože otevřenost Galaxy SIII s Androidem je nekonečná a jen záleží na uživateli jak toho využije.
Jinak Bossdav, je pěkné, že jsi s nakouslym jablkem spokojený a taky doufám, že nadšení ti vydrží dlouho
Samsung Galaxy S22 Ultra