Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
blackcats

Baterie pro iPhone 4S

05.lis 2016 10:57

Ahoj,

mám u iPhone 4S podobný problém jako je v příspěvku viewtopic.php?f=6&t=22576. Nedávno jsem si zakoupil iPhone SE a tak mi 4S leží zatím v šuplíku, chci ho dát synovi, ale před tím bych chtěl vyměnit baterku. Chtěl bych to provést sám, jednak ať se trošku technicky zdokonalím a jednak jsem z Brna a buď je servis nekřesťansky drahý nebo mu moc nedůvěřuji. Pátral jsem na různých webech, baterky jsou víceméně bez problému k mání, a to jak od různých výrobců (ceny kolem 350 - 400,-Kč) většinou i včetně nářadí (šroubovák, nástroj na podebrání baterie apod...), tak i originální, které by měly být cenově vyšší. Některé weby ale nabízejí buď ceny srovnatelné s neoriginálem nebo originální baterii i včetně nářadí a já jsem přitom na různých fórech četl, že to mohou být resp. jsou velmi pravděpodobně falsifikáty. Buď je totiž originální baterka dodávaná bez nářadí (je určena pro odborný servis, ne pro uživatele) nebo se dodává od jiného výrobce, pak je s nářadím, ale zase jsou prý znatelně méně výkonnější. Dále jsem ještě četl o nějakým sériovým čísle baterky ve tvaru např. APN:616-0580, kdy prý velmi záleží na posledním čtyřčíslí, mělo by se shodovat s původní baterií, jinak nepůjde nabíjet ...
Má někdo nějakou zkušenost, kde koupit originální baterii? A je to pravda s tím APN číslem?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam