Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
malyja
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 10.lis 2013 13:58

ASUS Transformer Pad TF300T notebook/tablet + DOCK modrý

10.lis 2013 14:03

[/img]Tablet - NVIDIA Tegra 3 1.2 GHz, Dotykový 10" 1280x800 IPS, RAM 1GB, SSD 16GB, Dokovací základna s klávesnicí, WiFi, Bluetooth 3.0, 2x Webkamera 8 MPx + 1.2 MPx, HDMI, 2 článková baterie (2940 mAh), Google Android 4

Asus transormer pad je skoro nový. Byl používaný jen zřídka. BEZ vad, odřenin..opravdu jako nový!! Možnost dokoupit pouzdro, které přesně pasuje. Posílám na dobírku v originální krabici s veškerým příslušenstvím. Jestli budete mít zájem, na ceně se můžeme domluvit. Pro více informací mě prosím kontaktujte na ja@sosmgp.cz . Ráda zašlu i reálné fotografie.Cena 9999 kč

ASUS Transformer Pad TF300T

Asus Transformer Pad TF300T je ztělesněním okouzlujícího designu spojeného s vytříbeným výkonem. Jeho povrchová úprava se soustřednými kruhy a stylové barevné zpracování zaujme na prvním pohled a už vás nepustí. Transformer Pad TF300T rozhodně není žádnou šedou myškou. Kdekoli se s ním ocitnete, tam budete středem pozornosti a každý si vás dobře zapamatuje. To vše s podporou nejnovějšího a pro tablety specificky optimalizovaného operačního systému Android 4.0 Ice Cream Sandwich a spousty exkluzivních předinstalovaných aplikací, které činí používání tohoto tabletu dokonale intuitivním.


Čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3 – nic vás nezastaví


Procesor NVIDIA Tegra 3 4-Plus-1 obsahuje čtyři vysoce výkonná výpočetní jádra a navíc jedno další, které se stará o úsporu baterie. Jeho proměnlivá architektura vám umožní využívat maximální výkon, právě když je ho zapotřebí. Každé jádro je navíc nezávisle a automaticky aktivováno i deaktivováno v závislosti na zatížení. Samostatné jádro pro úsporu baterie pak obsluhuje nenáročné úlohy, například když je tablet v úsporném režimu, nebo na něm přehráváte hudbu. Precizní vyladění celého systému pak zajišťuje dokonale plynulé hraní i přehrávání videa ve Full HD rozlišení 1080p. Zárukou bezproblémového hraní je také až o 30 % vyšší grafický výkon, než nabízel model s procesorem Tegra 2.


Technologie zobrazení IPS – jako skutečný svět


Nejmodernější zobrazovací technologie IPS nabízí téměř neomezené pozorovací úhly, a to bez nežádoucí barevné degradace. Vysoká úroveň maximálního jasu navíc činí sledování komfortní i venku při běžném slunečním svitu, stejně jako ve vnitřním prostředí. Samozřejmostí je dokonale věrné zobrazení fotografií, téměř jako na vytištěném papíře. Vše v opravdu jemném rozlišení 1280 x 800 bodů, díky němuž jen stěží zachytíte jednotlivý obrazový bod.


Přeměna v notebook – transformujte svou výbavu!


Při používání většiny tabletů se poměrně často dostanete do situace, kdy vám skutečně chybí opravdová hardwarová klávesnice. Od toho je tu Transformer! Stačí připojit dodávanou dokovací stanici, a během několika málo okamžiků přeměnit tablet v plnohodnotný netbook. Zároveň tak prodloužíte výdrž baterie tabletu až na neuvěřitelných 15 hodin, a získáte dodatečný USB port a druhou čtečku paměťových karet Secure Digital. Vysoce kvalitní touchpad je rovněž samozřejmostí.


Zachycujte svět kolem sebe – je to snadné


Transformer Pad TF300T je vybaven tím nejvyspělejším senzorem CMOS s vysokou světelností F/2,2 a špičkovým objektivem s pěti optickými členy. Díky němu snadno rozostříte pozadí a soustředíte pozornost na vám požadovaný objekt. S využitím rychlého automatického ostření a o třetinu lepšího podání barev budou vaše fotografie vypadat téměř shodně, jako když je pořizujete ze svého kompaktního fotoaparátu. Přední fotoaparát vám pak poslouží pro videohovory v prémiové kvalitě.


Android 4.0 Ice Cream Sandwich


Revoluční a pro tablety optimalizovaný operační systém Android 4.0 vám umožní naplno využívat potenciálu tohoto skvělého tabletu. Zprostředkovává maximálně intuitivní prohlížení webových stránek i komunikaci s ostatními uživateli. Díky kancelářskému balíku Polaris Office 3.0 si budete moci s vaším tabletem nejenom hrát, ale rovněž jej využívat pro práci s dokumenty, a to s podporou populárních formátů .doc, .xls a .ppt. S aplikací Adobe Flash si zase užijete spoustu zábavy, a obsahu, jež vám je na některých konkurenčních zařízeních zapovězen. Díky službě Google Play si pak můžete stáhnout nepřeberné množství placených i neplacených programů přesně dle vašich preferencí.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam