Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTCJirka - zkušenosti s tímto člověkem

24.dub 2017 19:31

Jsou fóra kde tento člověk se vydává za mistra světa ale opak je pravdou - je lhář, podrazák. Mám s ním zkušenosti. Na fórech je ale chráněn moderátory a veškeré zmínky jsou mazány.
Hlavně jsou to fóra a články o windows mobile.
Toto bylo na smartmánii smazáno

Jak to začalo?
Jak jsem dostal BAN. Mám si nechat líbit lži a pomluvy ?

Příspěvekod egee » pon říj 21, 2013 20:10 

Necháte si líbit lži a pomluvy ?

Využívám radu moderátora zdejšího fóra.



Pokud bys chtěl nějak očistit svoje jméno, tak bych to spíš směřoval ostatním uživatelům v diskuzi
Třeba si můžete založit téma v off-topicu čistě jen o tomto, myslím, že by to bylo daleko efektivnější, a zároveň by se k tomu mohl vyjádřit např. někdo další, kdo navštěvuje jak SM tak MNF.


Jak jsme dostali ban 
Před pár týdny jsme se zapojili do vlákna FLAME WP vs iOS vs Android. Pojďme se hádat.. :)
Já osobně 4.9. jsem uvedl první text, no přiznávám pro někoho provokační ale držel jsem se žádaného Pojďme se hádat.. Spolu s Renkem jsme rozvířili vody poklidného vláka až najednou BAN. ( datum si zapamatujte )
Ne nebudu se zabývat proč a zda byl oprávněný, o to tady vůbec nejde.
Jde o to co se dělo dál na jiném mobilním fóru. Existuje uživatel nazvěme jej MOTOROLABřetislav a jedno nejmenované fórum ( abych nedělal reklamu) kde si milý Břéťa moderátor fóra s radostí pustil ústa na procházku a jistě s radostí a jízlivostí napsal:


Chlapci renek a egee se presunuli na Smartmanii a stacili vyfasovat banan behem trech dnu jejich aktivity,gratulace..Tak snad se pouci i zde.

Co na tom že to nebyly 3 dny, 9.10.to je datum kdy jsem dostal BAN. A Renek ? Ten ban nedostal- doloženo 


Poslední návštěva:pát říj 11, 2013 9:34 
toto je když se na Renka klinklo na Smanii.

Břeťa nelenil a přidal: 


Jo a jinak je tam par dvouprofilu,kdy jeden uzivatel si hraje na dva.
11 říj 2013, 11:05
xxxx xxx»Ano dvoji profil u vas dvou co se tyce smartanie,bohuzel.
.

Odporoval jsem řka že to je lež
Na což reagoval:


»Nemusim nic dokazovat,staci si porovnat nektere veci v admin log na smartmanii.Prokouklo vas/tebe tam vice uzivatelu i bez logu
Neni to o textu,ale o ip adresach apod.Ani tak dvoji profil neskryjete.

Reagoval jsem. 
Dokaž MŮJ dvojí profil -když se nedá skrýt !
Nesmířil jsem se se lží a pomluvou a pořádal moderátory o vyjádření:



Od: .........
Komu: egee 

No, tak jsem na to koukal a zjistil jsem, že vaše nicky egee a renek11 byly registrovány z jiné IP, je jiný registrační mail i doba registrace (nevím, jestli jste jedna a tatáž osoba, nicméně podle tohoto se zdá, že ne). Renek11 dle záznamů žádný ban nedostal, viděl jsem tam jen ten tvůj.

Ahoj,
HTCJIrku jsem před nějakou dobou banoval snad 2x během hodiny, dostal totiž od jiného moderátora ban na 24 hodin za flame, ale nějak se s tím nechtěl smířit, a tak si zakládal nový profil chvilku po zabanování toho starého.

Od:XXXXX
Komu: egee 

Ahoj,
o chod fóra se starají moderátoři a HTCJika, co vím z minulosti, tady už také několikrát dostal ban za nevhodné chování v diskuzích. 


Jsou to doslovné citace až na jméno a můžu kdykoliv doložit.

Zároveň děkuji za odpovědi lidem ze Smartmanie.


Neváhal jsem a na dotyčném fóru, kde jsme byli s Renkem pomluveni jsem se tím podělil a očekával omluvu za lež a pomluvu, dočkal jsem se opaku. Smazána pravda, smazány citace potvrzující lež moderátora.
Toto bylo smazáno : 

Tak co .... mám uvést veřejně tvé lži potvrzené adminem a několika moderátory ohledně banu, moji dvojté identitě a přidat informace o tvém banu na smanii a pomluvách. 
Víš já si lži nenechám líbit a ostudu nebudu mít já ale ty.


Dostal jsem BAN na fóru kde je Břetislav moderátor.



Byli jste vykázáni z tohoto fóra do 26 říj 2013, 14:47.
Kontaktujte administrátora fóra pro další informace.
Důvod banu: Opakované vyvolávání sporů a flame
Tento ban byl vydán na vaše uživatelské jméno.

Za pravdu se dává ban, pravdě se říká flame a spor.
Důvod banu: Opakované vyvolávání sporů a flame - citoval jsem jen doslovně výše uvedené.

Takže podle admina se MODERÁTOR ničeho nedopustil nelhal a nepomlouval.

A tak mně napadá- co si myslíte o takovém člověku, který má potřebu na cizím fóru pomlouvat a lhát o někom. Na moje žádosti aby svá tvrzení dokázal argumentoval že nemusí. 
Takže na tom nejmenovaném fóru i nadále vládne admin který má ve svém týmu lháře kterému to bylo dokázáno.
A nestyděl se napsat SZ Tak s váma pěkně zametli na Smartmánii. 

Myslíte že znáte MOTOROLUBřetislava ? Arčitě ano. Jak ohodnotíte jeho chování, zaslouží si být mezi slušnými a třeba se hádajícími se uživateli jakéhokoliv fóra. Ano dostal jsem BAN ale o tom tady není řeč, píšu o slušnosti uživatele teda o tom jaký je ubožák když se chlubí tím že někdo dostal ban na cizím fóru a neumí ani počítat.
Nevím kdo má větší ostudu zda já a nebo on. 
Má někdo chuť se vyjářit a nebo jsem si měl nechal líbit lži a pomluvy. Je to na jiném fóru ale tento člověk je i zde na Smartmánii.
Nechal by si to někdo z vás líbit ? Zůstaňme u tématu - chování MOTOROLYBřetislava.
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTCJirka - zkušenosti s tímto člověkem

24.dub 2017 19:43

Dovolím si dodat charakteristiku:


Jeho osobní integrita a růst jsou spojené s ponižováním ostatních.Pokud o někom hovoří, pak vždy ironicky a s despektem.Nemá žádné přátele.Dokonalost neexistuje a on je od toho aby na to druhé upozorňoval.Pokud jeho plány nevycházejí, zbavuje se odpovědnosti a vinu svaluje na druhé.Prohlašuje, že se stal obětí spiknutí neschopných, omezených lidí.Pokud má učinit nějaké jasné a jemu nepříjemné rozhodnutí, neučiní tak otevřeně. Stáhne se do pozadí, aby se za čas stal hlasitým kritikem.Vlastní názory, chování pružně mění.Je mistrem v umění lhát.Jestli jej na rozpor upozorníte, kategoricky popře, že by změnil názor a ještě obviní že jste jej špatně pochopili.Neuvědomuje si jak často lže.Nesnáší,aby někdo žertoval na jeho účet,kritizoval jej a nebo mu něco odmitl.Dokáže popírat i zřejmá fakta.Kritika v něm vyvolává nejistotu a úzkost které pak zakrývá jedovatými a uštěpačnými poznámkami či vyhrožováním.

Jestliže docházejí argumenty,uchyluje se k teatrálním posměšným gestům a opovržlivým grimasám. S diskusí souhlasí jen pokud si je jistý že z ní vyjde jako vítěz.Jestliže se dostane do úzkých ,odejde nebo změní téma a ve strachu z prohry neváhá sáhnout ke skrytým hrozbám.Vadí mu lidé v okolí kteří si rozumějí.Rozeštvává je.
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTCJirka - zkušenosti s tímto člověkem

26.dub 2017 14:09

Nad HTCJirkou drží moderátoři na všech dlaždicových fórech ochrannou ruku. Proč??
Díky jeho chování jsou všude problémy - kam se člověk podívá.
Moderátoři proč mu vše prochází? Proč jsou jiní trestáni a on ne. Je vám něčím zavázán? Ví na vás něco a vy si ho raději nevšímáte?
Jak je krásně na fórech o mobilech kde se nevyskytuje to potvrdí určitě 10 z deseti uživatelů.
On je přece mistr ví vše nejlépe a raději by se měl jmenovat Mirek Dušín
Mirek Dušín je vedoucí klubu. Jeho základním charakterovým rysem je výjimečný smysl pro čest a hrdost. Za každou cenu se snaží hájit pravdu, ctít přátelství, pomáhat a vytvářet výborné přátelské prostředí pro ostatní. Většina nápadů pochází z jeho hlavy, čímž přesvědčuje o svých vůdcovských schopnostech nejen chlapce v klubu. Po celou dobu se snaží působit na své přátele a být jim vzorem.
Nikdy nelže, nepomlouvá, je vzorem pro ostatní uživatele dlaždic a jeho podpis svědčí o tom že je znalec.
Opakuji tam kde se ON nevyskytuje je klid a pokoj nikdo neprovokuje.

Jen se podívejte jak doku.vil toto fórum
http://forum.mynokia.cz/viewtopic.php?f ... ee#p143214
Je mrtvé - postaral se jako moderátor o mazání pravdy o systému, postaral se o to aby se nepsalo o androidu tím že to mazal.
Je to málo? Jaká je jeho oblíbenost?
http://androidforum.cz/post779079.html? ... ka#p779079
rok 2014
áá.. htcjirka dorazil už i k nám, tak si poslechneme jak je HTC nahovno, povídej..
Co tak čtu tak je to zaritý fanboy Windows mobile a leze sem aby jen nadával na nedokonalý OS v ještě nedokonalejších strojích ...
Ten by tu ještě tak chyběl :-D
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTCJirka - zkušenosti s tímto člověkem

26.dub 2017 14:17

Proč tady ?
protože na dlaždicových fórech se nesmí psát o jeho chování a oblíbenosti.
Jde o to varovat některé uživatele kteří mají z něj boha který se modlí ke svým telefonům 


https://smartmania.cz/forum/viewtopic.p ... 84#p407284

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)
Příspěvekod htcjirka » ned led 08, 2017 21:11

Jdu se pomodlit k mým 5ti kouskům  
Obrázek
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Autor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTCJirka - zkušenosti s tímto člověkem

26.dub 2017 17:25

RIP-lumia-windows-phone-650x380.jpg
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro