Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Wedos disk

25.črc 2012 23:35

Rád bych Vám představil jednu velice zajímavou službu, kterou nabízí firma Wedos. Tato společnost působí u nás v České Republice v oblasti hostingových i doménových služeb a dokonale se jí daří válcovat konkurenci. Za dva roky si vytvořila pověst nejlepšího poskytovatele hostingu a musím s klidným srdcem říct, že zaslouženě.

Novou službou, kterou Vám chci představit, je Wedos Disk. (přejít na Wedos.cz)

O co jde?
Wedos Disk je služba, která se postará o Vaše data, která můžete zálohovat, synchronizovat a nebo jen ukládat. Jednoduše Vaše soubory nahrajete na server Wedosu a nemusíte se bát, že o data přijdete. Datacentrum je perfektně zabezpečeno a nabízí i možnost zálohování obsahu.

Proč si vybrat Wedos disk?
Wedos nabízí nejvíce stabilní a dostupný hosting, co jsem kdy viděl. Uživatelská podpora funguje i ve večerních hodinách a dokáže opravdu poradit a odhalit kořínek problému. U Wedosu opravdu platí "náš zákazník, náš pán". Tohle všechno je k dispozici za bezkonkurenční cenu.

V čem je Wedos disk lepší než ostatní online uložiště?
Jednoznačně svobodou. K nahrávání souborů postačí obyčejné FTP a nepotřebujete nějaké aplikace třetích stran. Také potěší opravdová rychlost. Firma Wedos je napojena na páteřní síť a vše je bleskově rychlé.
Opět musím zmínit cenu. V ceníku se můžete podívat na aktuální nabídku.
Pokud Vám stačí 10Gb prostoru, máte to u Wedosu zdarma! Neznám firmu, která nabídne tak kvalitní služby s takovým prostorem zdarma.

Používám služby Wedosu?
Ano používám a jsem nesmírně rád, že je v Česku něco tak kvalitního a levného v této oblasti. Dříve jsem Wedos neznal a semtam se objevil problém s nedostupností webu či další problémy. Potom jsem přešel k této firmě a do půl roku jsem věděl, kam přejít se všemi weby včetně domén. I toto fórum běží na jejich hostingu. To, že jsem ušetřil mnoho peněz díky různým akcím, nemá cenu zmiňovat, že? :)

I moji přátelé na moje doporučení přešli
Mám pár přátel, kterým jsem díky firmě Wedos mohl ušetřit pár stokorun ročně za náklady. Jak? Prostě jsem jim řekl o možnosti platit méně za hosting a potom už to šlo samo. Všichni mi děkovali za tip. A tak chci tuto možnost předat i Vám, návštěvníkům tohoto fóra.

Odkaz na Wedos
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
EuroKarol
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18.črc 2014 13:06
Kontaktovat uživatele:

19.črc 2014 08:27

WEDOS je jeden s lepších hostingů v ČR. Také je rád používám.
Jsem správcem webu Europewebhosting.co.
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Wedos disk

12.říj 2014 15:07

Já bych wedos označil spíše za to nej v ČR. Cenově i kvalitově. Sice už tu byly nějaké ty výpadky, ale za tu cenu... Používám pro TeleForum a dalších pár projektů a nebojím se, že by mne tato firma zklamala.
 
Uživatelský avatar
petr222
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17.úno 2015 17:13
Mobil: iPhone 4S a 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Wedos disk

17.úno 2015 18:55

WEDOS jsem dlouhou dobu využíval ... problém jsem měl jen jednou, s podporou ... nebýt toho, dal bych mu 10 bodů z 10. takto má u mě pouze 9,5 :)
když mám v ruce kladivo, všechno vypadá jako hřebík
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Wedos disk

17.úno 2015 19:14

Na Wedos provozuji firemní web a disk jako úložiště a nikdy žádný problém.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]