Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
fame
Nováček
Autor
Příspěvky: 10
Registrován: 03.črc 2012 18:10

hry do e52

28.srp 2012 22:03

Ahoj. Nevíte někdo pod čím mám hledat hry na Nokii E52? Na uložto je toho mraky, ale potřebuju nějakej rozměr či indícii. Je to jawa či Symbian? Popř. nějakou skvělou hru doporučte. Hlavně bych chtěl hru, co se pořád nepřipojuje k internetu. Pak mě to stojí balík. Díky za rady ;) :mrgreen:
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
Luke
Pokročilý
Příspěvky: 55
Registrován: 22.črc 2012 16:44
Mobil: Samsung Galaxy A3 2017
Bydliště: Praha

Re: hry do e52

28.srp 2012 22:22

Na hry se podívej např. tady:
http://www.mobileheart.com/cell-phone-games/1758-Nokia-E52-Games.aspx
nebo:
http://www.mobilerated.com/consumer/download.html?product_id=8591&dcode=aaw
Dá se toho na internetu najít určitě spoustu. ;)
Naposledy upravil(a) Luke dne 28.srp 2012 22:41, celkem upraveno 1 x.
 
Jindra

Re: hry do e52

28.srp 2012 22:33

Ahoj. Na nokii E52 můžeš instalovat Java hry i Symbian hry. Verze symbianu je 3rd, jiná ti tam nepojede.
Pokud se ti mobil připojuje k netu skrytě, máš prvděpodobně v mobilu nějakej bordel. Mě se na E52 třeba 5x denně zobrazí žádost o povolení datových přenosů, ikdyž nemám nic spuštěného. Vyřešilo to tovární nastavení.
Jinak zajímavé hry pro symbian 3rd :

Worms World Party (přesná emulace Wormsů z PC)
Virtual Pool Mobile (super 3D kulečním s dobrou fyzikou)
Resco Bubbles (hra využívá pohybový senzor, ovládáš kuličku a musíš s ní project bludiště)
Gomoku (super piškvorky s možností nastavení velikostihracího plátna i obtížnosti)
3D tetris (totálně nehratelnej tetris ve 3D, úplně na nic, ale název je pěknej)
Great Ape OvalRacer (celkem povedené 3D závody aut)

Většinu určitě najdeš na ulozto.cz
 
Karkules
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29.srp 2012 06:18

Re: hry do e52

29.srp 2012 07:37

Zdravím.
Verze Symbianu je 3rd
3rd (dnes se používá spíš označení S60v3) je trochu široký pojem, patří do něj OS 9.0, 9.1, 9.2 a 9.3. Pro upřesnění: Nokia E52 má OS Symbian S60v3 rel 3.2, tedy 9.3. Některé hry a aplikace pro nižší verze S60v3 v ní nepojedou, a taky někdy záleží i na rozlišení displeje. E52 má rozlišení240x320. Některé hry a aplikace pro 320x240 v ní nepojedou ani po přetočení displeje.
jiná ti tam nepojede
Jedou v něm i některé hry a aplikace pro Symbian s60v5 (Symbian 5th). Tady mám ale na mysli chyby warezáků v označení. Na tuctových warez zdrojích se s tím nemažou a klidně uvedou, že aplikace nebo hra je pro s60v5, ale už ne, že je například i pro OS 9.2 a 9.3. K tomu si ještě často pletou ta rozlišení displeje - většinou píšou 320x240, přestože se jedná o 240x320.

Nejlepší český/slovenský zdroj symbianových her co znám, je zde:
http://forum.n73.eu/viewforum.php?f=5
Dobře rozdělené, výborné popisy, většinou česky, jistota ve správném označení kompatibility, zkušenosti, triky, cheaty...
Pokud se ti mobil připojuje k netu skrytě, máš prvděpodobně v mobilu nějakej bordel.
Dešifruj prosím ten výraz "bordel". Pokud to nemá být malware dialer, tak si naopak myslím že taková pravděpodobnost se blíží nule. A malware dialery v naprosté většině případů odesílají SMS nebo vytáčejí čísla. Tudíž si myslím, že nevíš co píšeš :wink: .
Nejčastěji jde o aplikaci, na jejíž nastavení uživatel zapomněl, nebo která je špatně napsaná, nebo má funkci, jejímž účelem je právě to, aby se "skrytě" připojovala. A to bude asi ten případ, který uvádí fame - pravděpodobně má na mysli adware hry.
Mě se na E52 třeba 5x denně zobrazí žádost o povolení datových přenosů, ikdyž nemám nic spuštěného.
Nesmysl, no comment.
Vyřešilo to tovární nastavení.
Tou obnovou továrního nastavení myslíš co přesně? Lidi si jí často pletou s hardresetem, a ten navíc ještě dělají kódem *#7370# :-) .
Hlavně bych chtěl hru, co se pořád nepřipojuje k internetu. Pak mě to stojí balík.
Mně tedy 20 Kč týdně za prakticky neomezený internet "kdykoliv a kdekoliv", s rychlostí 80-250 kbps jako "balík" vůbec nepřipadá :-) . O2 kreditka - na paušálu a u jiných operátorů je to za zhruba dvojnásobek, a s prachmizerným nesmyslně nastaveným FUP. Ale i ten dvojnásobek je skoro nula nula nic. Počítač bez netu už je pro mě dneska něco nepředstavitelného :-)
 
Jindra

Re: hry do e52

29.srp 2012 10:36

Opravdu mi mobil vypisoval tak 5x denně žádost o připojení k netu. Mám JB TaskMan a nemám nic zaplé, je to nějaký skrytý proces u kterého nevím název :)
K tomu řešení. Konkrétně to byl trojhmat plus formátování karty v PC. Továrnim nastavení se to vyřeší taky
 
Karkules
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 29.srp 2012 06:18

Re: hry do e52

29.srp 2012 13:18

Mám JB TaskMan a nemám nic zaplé, je to nějaký skrytý proces
To už zní sice o maličko lépe, ale přesto je to stále úplný nesmysl. Copak si neuvědomuješ, jak si i v této větě opět odporuješ? :wink:
Konkrétně to byl trojhmat plus formátování karty v PC.
No, pane jo :shock: Moje tušení tedy bylo bohužel správné.

Víš co, já ti sem pošlu odborníka na slovo vzatého, který to tobě i ostatním podobně postiženým dokáže vysvětlit a poradit určitě lépe než já. Stejně s ním potřebuju něco vyřešit, tak doufám že bude mít čas sem zajít.
 
Jindra

Re: hry do e52

29.srp 2012 19:02

Copak si neuvědomuješ, jak si i v této větě opět odporuješ? :wink:
Podle tvých předchozích reakcí tipuji, že si tu asi honíš nějakej mindrák z mládí. Ano, jsi BOREC a rozumíš všemu, gratuluji :D Takovýhle lidi miluju
BTW nevim jak jinak ti mám říct, že podobný problém s neustálým připojováním na net jsem měl. Žádnej nesmysl, ale celkem opruz. Jinak klidně sem pošli toho odborníka, ale založte nové téma, sem se to asi moc nehodí.
 
Johny

Re: hry do e52

14.zář 2012 15:57

napis do googlu games for nokia e52 nebo cesky :) urcite mraky odkazu dostanes :)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Goog

Re: hry do e52

14.zář 2012 18:18

Není nad strýčka Googla ;)