Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
safarik.tomas
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 02.črc 2012 11:45

Mobilní internet

02.črc 2012 11:48

Ahoj. Potřeboval bych si pořídit do telefonu mobilní internet. Mám telefon s Androidem a fakt by se mi to hodilo, dokonce mi to všichni doporučujou. Je mi jedno u kterého operátora, jde mi o to, že stejně moc nevolám a nevadí mi pořídit novou simkartu - s tím, že si samozřejmě vyjednám podpultovku.
Nemáte někdo zkušenosti s nejlepšim internetem v mobilu v čr ? Jde mi o to, aby to stačilo na navigaci když někam jedu autem a taky občas na nějaké ty aktuální potřebné informace (počasí, nejbližší restaurace, web)
Uvažoval jsem o studentských tarifech od Vodafone, máte zkušenost ? Nebo něco jiného lepšího ? :)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Juandev
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 20.črc 2012 16:59

Re: Mobilní internet

23.črc 2012 21:56

Mám zkušenosti s mobilním internetem od T-mobilu. Jestli je nejlepší nemohu soudit, neb jsem jiný nezkoušel. Je to tak, že z 3G sítě to skoro vůbec neztahuje a při jízdě po ČR to občas vypadne, takže musí člověk čekat, než se mu načtou data.
 
Tom

Re: Mobilní internet

13.srp 2012 16:37

Jdi do internetu v mobilu u Vodafone. Použij akci u českejch drah tak jak píšeš. Tady máš rozepsané ty tarify :
Vodafone České Dráhy tarify
 
Juandev
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 20.črc 2012 16:59

Re: Mobilní internet

15.zář 2012 15:09

Jdi do internetu v mobilu u Vodafone. Použij akci u českejch drah tak jak píšeš. Tady máš rozepsané ty tarify :
Vodafone České Dráhy tarify
Dyť mají minimální pokrytí na venkově?
 
petrx
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19.úno 2017 16:17

Re: Mobilní internet

19.úno 2017 16:40

Jdi do internetu v mobilu u Vodafone. Použij akci u českejch drah tak jak píšeš. Tady máš rozepsané ty tarify :
Vodafone České Dráhy tarify
To je hezké, ale může se stát, že si u Vodafone neškrtnete.

Mě například zaujal veřejný tarif
https://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/
ale když jsem si zkusil objednat tarif+zařízení, chtěli po mě zálohu 10.000 Kč. Nejprve jsem se vyděsil, že mám u nich nějaký nedoplatek a/nebo negativní záznam v Solusu, ale ani jedno se nepotvrdilo. Pak jsem zaslechl na prodejně něco o "zneužití", což mi bylo divné. V minulosti jsem měl u Vodafone tarif se závazkem, který jsem předčasně ukončil kvůli problémům s pokrytím; zaplatil jsem výpalné za předčasné ukončení a pak jsem se divil, že mi zase přišel účet. Na prodejně jsem se dozvěděl, že mi prý zrušili závazek, ale nikoli tarif. Zrušil jsem proto tarif ještě jednou a zaplatil poslední fakturu.
Takže Vodafone asi nepůjde. A už bych patrně nechtěl znova zažít další kafkárnu.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Telista
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 11.pro 2018 15:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní internet

11.pro 2018 15:26

Aký využívate v ČR teraz rýchly mobilný internet a aké dáta sú k paušálom?