Stránka 1 z 1

Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 00:07
od Luke
Jelikož si chci nechat aktivovat mobilní internet, hledám nějaký výhodný paušální tarif, který by mi to umožnil, protože předplacená karta mobilní internet umožňuje pouze za 24,- Kč/den. Na stránkách T-Mobile jsem našel mezi tzv. "Tarify pro mladé" tarif Student, kde za 234,- Kč/měsíc jsou volání a SMS od 19. do 7. hod. v síti zdarma, 40 volných minut a SMS a internet 100 MB. Zdá se mi to celkem výhodné a myslím si, že je to výhodnější, než si platit nějaký paušální tarif bez internetu a k tomu si za 139,- Kč/měsíc pořídit mobilní internet s datovým limitem 100 MB.

Co myslíte?

Re: Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 08:49
od Adolf.Shitler
Student Internet v mobilu a služba Po svém od Vodafone. Je to za 80 Kč měsíčně s datovým limitem 150MB.

Re: Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 11:01
od jindrak
Hoj. Musíš si pospíšit, Vodafone nabízí současné tarify na míru jen do pátku!! Zkus ještě mrknout na Vodafone ČD tarify ... Pokud to spojíš ještě s výhodnym volánim, není to tak špatný :)

Re: Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 11:02
od Luke
Díky moc,

ale na Vodafone jsem ani moc nekoukal, protože u T-Mobile už jeden tarif mám, tak bych nerad přecházel k jiným operátorům.

Re: Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 16:16
od Adolf.Shitler
Pak na T-Mobile zavolej a nechej si nabídnout nějaký lepší, než ceníkový, tarif. Jistě něco mít budou :-)

Re: Paušální tarif

Napsal: 21.srp 2012 16:52
od jindrak
Přesně tak. Chce to, aby jsi se zmínil o odchodu. Pokud to nepomůže, musíš zajít na stánek konkurence a nechat si zaslat kód pro převod čísla. Potom se ti ozvou rádi sami :) Než tohlecto provedeš, je dobré mít přesný cíl - připravené podmínky, za kterýma si budeš stát. Nejlépe, pokud to budeš mít sehnaný lepší konkurenční tarif. PS : operátoři nás nehorázně ždímaj, jsou schopni jít i o 50 procent ceny. Já sám jsem toho svědkem :)

Re: Paušální tarif

Napsal: 19.úno 2017 16:40
od petrx
Díky moc,

ale na Vodafone jsem ani moc nekoukal, protože u T-Mobile už jeden tarif mám, tak bych nerad přecházel k jiným operátorům.
To je hezké, ale může se stát, že si u Vodafone neškrtnete.

Mě například zaujal veřejný tarif
https://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/
ale když jsem si zkusil objednat tarif+zařízení, chtěli po mě zálohu 10.000 Kč. Nejprve jsem se vyděsil, že mám u nich nějaký nedoplatek a/nebo negativní záznam v Solusu, ale ani jedno se nepotvrdilo. Pak jsem zaslechl na prodejně něco o "zneužití", což mi bylo divné. V minulosti jsem měl u Vodafone tarif se závazkem, který jsem předčasně ukončil kvůli problémům s pokrytím; zaplatil jsem výpalné za předčasné ukončení a pak jsem se divil, že mi zase přišel účet. Na prodejně jsem se dozvěděl, že mi prý zrušili závazek, ale nikoli tarif. Zrušil jsem proto tarif ještě jednou a zaplatil poslední fakturu.
Takže Vodafone asi nepůjde. A už bych patrně nechtěl znova zažít další kafkárnu.