Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
Luke
Pokročilý
Autor
Příspěvky: 55
Registrován: 22.črc 2012 16:44
Mobil: Samsung Galaxy A3 2017
Bydliště: Praha

Paušální tarif

21.srp 2012 00:07

Jelikož si chci nechat aktivovat mobilní internet, hledám nějaký výhodný paušální tarif, který by mi to umožnil, protože předplacená karta mobilní internet umožňuje pouze za 24,- Kč/den. Na stránkách T-Mobile jsem našel mezi tzv. "Tarify pro mladé" tarif Student, kde za 234,- Kč/měsíc jsou volání a SMS od 19. do 7. hod. v síti zdarma, 40 volných minut a SMS a internet 100 MB. Zdá se mi to celkem výhodné a myslím si, že je to výhodnější, než si platit nějaký paušální tarif bez internetu a k tomu si za 139,- Kč/měsíc pořídit mobilní internet s datovým limitem 100 MB.

Co myslíte?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Adolf.Shitler
Pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 08.srp 2012 18:45

Re: Paušální tarif

21.srp 2012 08:49

Student Internet v mobilu a služba Po svém od Vodafone. Je to za 80 Kč měsíčně s datovým limitem 150MB.
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paušální tarif

21.srp 2012 11:01

Hoj. Musíš si pospíšit, Vodafone nabízí současné tarify na míru jen do pátku!! Zkus ještě mrknout na Vodafone ČD tarify ... Pokud to spojíš ještě s výhodnym volánim, není to tak špatný :)
 
Uživatelský avatar
Luke
Pokročilý
Autor
Příspěvky: 55
Registrován: 22.črc 2012 16:44
Mobil: Samsung Galaxy A3 2017
Bydliště: Praha

Re: Paušální tarif

21.srp 2012 11:02

Díky moc,

ale na Vodafone jsem ani moc nekoukal, protože u T-Mobile už jeden tarif mám, tak bych nerad přecházel k jiným operátorům.
 
Adolf.Shitler
Pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 08.srp 2012 18:45

Re: Paušální tarif

21.srp 2012 16:16

Pak na T-Mobile zavolej a nechej si nabídnout nějaký lepší, než ceníkový, tarif. Jistě něco mít budou :-)
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Paušální tarif

21.srp 2012 16:52

Přesně tak. Chce to, aby jsi se zmínil o odchodu. Pokud to nepomůže, musíš zajít na stánek konkurence a nechat si zaslat kód pro převod čísla. Potom se ti ozvou rádi sami :) Než tohlecto provedeš, je dobré mít přesný cíl - připravené podmínky, za kterýma si budeš stát. Nejlépe, pokud to budeš mít sehnaný lepší konkurenční tarif. PS : operátoři nás nehorázně ždímaj, jsou schopni jít i o 50 procent ceny. Já sám jsem toho svědkem :)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
petrx
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19.úno 2017 16:17

Re: Paušální tarif

19.úno 2017 16:40

Díky moc,

ale na Vodafone jsem ani moc nekoukal, protože u T-Mobile už jeden tarif mám, tak bych nerad přecházel k jiným operátorům.
To je hezké, ale může se stát, že si u Vodafone neškrtnete.

Mě například zaujal veřejný tarif
https://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/
ale když jsem si zkusil objednat tarif+zařízení, chtěli po mě zálohu 10.000 Kč. Nejprve jsem se vyděsil, že mám u nich nějaký nedoplatek a/nebo negativní záznam v Solusu, ale ani jedno se nepotvrdilo. Pak jsem zaslechl na prodejně něco o "zneužití", což mi bylo divné. V minulosti jsem měl u Vodafone tarif se závazkem, který jsem předčasně ukončil kvůli problémům s pokrytím; zaplatil jsem výpalné za předčasné ukončení a pak jsem se divil, že mi zase přišel účet. Na prodejně jsem se dozvěděl, že mi prý zrušili závazek, ale nikoli tarif. Zrušil jsem proto tarif ještě jednou a zaplatil poslední fakturu.
Takže Vodafone asi nepůjde. A už bych patrně nechtěl znova zažít další kafkárnu.