Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Vodafone ČD tarify

07.srp 2012 19:48

Zdravím. Chtěl bych se podělit o super tarify od Vodafonu ve spolupráci s Českými drahami. V nabídce jsou momentálně 2 tarify a je to vlastně 75% sleva na staré tarify Nabito. Navíc si díky Českým Drahám můžete pořídit i zvýhodněný internet.

1. tarif
  • měsíční paušál 30 Kč
  • kredit k provolání 120 Kč
  • minuta volání stojí 6,05 Kč, SMS je za 1,20 Kč
  • je to starší tarif Nabito 119 se slevou 75% na paušálu
2. tarif
  • měsíční paušál 88 Kč
  • kredit k provolání 353 Kč
  • minuta volání stojí 5,04 Kč, SMS je za 1,20 Kč
  • je to starší tarif Nabito 350 se slevou 75% na paušál
Pokud nemáte Vodafone, budete muset složit vratnou zálohu 500 Kč. Samozřejmě není problém s aktivováním tohoto tarifu na stávající číslo.
Podmínkou je mít zařízenou in kartu. Ta se dá pořídit téměř všude na informacích Českých Drah. Nemusíte na kartě nic mít, osobně ji mám jen kvůli tarifu. Pro tyto účely stačí jen in peněženka, která stojí jen 100 Kč.
Celé to funguje tak, že máte výše zmíněný kredit, ze kterého se Vám odečítají jednotky za volání a sms podle tarifu. Nezáleží, jestli si vše propíšete nebo provoláte. Pokud za měsíc nestihnete vyčerpat všechen kredit, přičítá se nevyčerpaná částka do dalšího měsíce, coř je super. Jinak zařízení in karty trvá 2 týdny.

K těmto dvoum ČD tarifům si navíc můžete pořídit zvýhodněný internet :

Internet v mobilu
  • zvýhodněná cena 133 Kč
  • FUP 150 MB
Internet v mobilu naplno
  • zvýhodněná cena 236 Kč
  • FUP 600 MB
Připojení na stálo
  • zvýhodněná cena 394 Kč
  • FUP 3 GB
Používám tarif číslo 2 a jsem spokojen. Platím průměrně 100 Kč měsíčně a s jiným tarifem bych platil minimálně 300 Kč a více. Za tuto nabídku jsem ohromě rád.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
petrx
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19.úno 2017 16:17

Re: Vodafone ČD tarify

19.úno 2017 16:39

To je hezké, ale může se stát, že si u Vodafone neškrtnete.

Mě například zaujal veřejný tarif
https://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/
ale když jsem si zkusil objednat tarif+zařízení, chtěli po mě zálohu 10.000 Kč. Nejprve jsem se vyděsil, že mám u nich nějaký nedoplatek a/nebo negativní záznam v Solusu, ale ani jedno se nepotvrdilo. Pak jsem zaslechl na prodejně něco o "zneužití", což mi bylo divné. V minulosti jsem měl u Vodafone tarif se závazkem, který jsem předčasně ukončil kvůli problémům s pokrytím; zaplatil jsem výpalné za předčasné ukončení a pak jsem se divil, že mi zase přišel účet. Na prodejně jsem se dozvěděl, že mi prý zrušili závazek, ale nikoli tarif. Zrušil jsem proto tarif ještě jednou a zaplatil poslední fakturu.
Takže Vodafone asi nepůjde. A už bych patrně nechtěl znova zažít další kafkárnu.