Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Prosím napiš recenzi o svém mobilu

16.zář 2012 01:04

Zdravím. Tak mě napadlo, že by bylo super, kdyby každý napsal recenzi o svém telefonu. Tomuto fóru by to strašně pomohlo a ostatním lidem také, protože by se hned dozvěděli, jestli mají telefon kupovat.

Jak na to?
Standartně by jste založili téma v příslušném fóru o nějakém telefonu.
Jako předmět (titulek) by se vždy uvedlo "název telefonu" a za to "recenze" například Samsung Galaxy S3 recenze. Obsah by byl už na Vás.

Kde by recenze byla umístěna?
Vaše recenze by byla nahoře nad ostatními příspěvky v tématu, kde by byly důležité věci pro konkrétní telefon.
Sekce by se jmenovala třeba "Rozcestník" a byl by v ní tedy odkaz na Vaši recenzi, potom třeba odkazy na manuál k telefonu a další důležitosti.

Náš 1.rozcestník vypadá takto : Samsung Galaxy S3 rozcestník

Chtěl bych Vás moc poprosit o recenze a informace o telefonech, které vlastníte. Děkuji moc!
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Napiš recenzi o svém mobilu

16.zář 2012 10:01

Super nápad a taky mi skočilo do hlavy že by nebylo pro blázna založit samostatné vlákno pro obaly a pouzdra na jednotlivé typy mobilů. Je toho na trhu stovky a případné recenze nebo dobré či špatné zkušenosti s tím daným typem by mohly být užitečné ostatním při nákupu oblečku pro svého "mazlíka" :lol:
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím napiš recenzi o svém mobilu

16.zář 2012 22:16

Sekce příslušenství vůbec není špatný nápad. Popřemýšlím, jak to integrovat rovnou k telefonům. Podle mě by na to byl super ten rozcestník, o kterém se píše v prvním příspěvku tohoto tématu.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam