Mobil fórum o všech mobilních telefonech

Líbí se Vám nový vzhled?

Můžete vybrat 1 možnost

 
Zobrazit výsledky
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

03.lis 2015 20:21

Zdravím,
několik měsíců zpátky jsem TeleForu dopřál nový vzhled, který se ovšem nesetkal s moc velkou oblibou. Rapidně klesla návštěvnost i aktivita ve vláknech. Rozhodl jsem se to vyřešit tímto novým vzhledem, který je čistý, přehledný, pěkně kontrastní a myslím si, že je to konečně trefa do černého. Navíc podporuje nejnovější verzi PhpBB, takže je to tu aktualizované. Chtěl bych se Vás všech zeptat, co na nový vzhled říkáte. 

Hlasujte prosím v anketě + můžete připsat názor, připomínky a nápady. 
Děkuji
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

04.lis 2015 21:04

Zdá se mi, že varianta s tmavší hlavičkou byla maličko lepší... Tmavší pozadí to jakoby hezky oddělilo. Nové téma je ale naprosto super, rozhodně krok dopředu. Snad se podaří obnovit aktivitu, ta je nejdůležitější.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

04.lis 2015 23:25

S tmavou hlavičkou souhlasím. Jinak se mi nové téma zdá také hezčí, nicméně pořád mám problém s těmi reklamami umístěnými v postech, ty jsou opravdu hodně velký průser a řekl bych, že uživatele odrazují nohem víc, než šablona...
Jo a stále nefunkční tpt má také určitě značný podíl na klesající návštěvnosti.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

05.lis 2015 13:18

Právě jsem nainstaloval TapaTalk, ale ještě se v něm zobrazuje špatně logo. Nejprve musím dořešit tmavou hlavičku a pak všude sjednotím novou identitu fóra (FB, G+, TapaTalk atd...)

A k reklamám. Co byste řekli na vypnuté reklamy pro moderátory + méně reklam pro uživatele, kteří občas na fórum přispějí? Podle mne by to mohlo fungovat i jako motivace. Bylo by to tedy vypnuté až po přihlášení, ale funguje tu automatické přihlášení, tak by to nemuselo být ani tolik otravné. A jinak děkuji moc za podporu a kladné ohlasy na vzhled!
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

05.lis 2015 16:58

Nemyslím že změna vzhledu souvisí s návštěvností.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

06.lis 2015 02:03

Zdravím. Kompletně jsem předělal hlavičku fóra do modré barvy a text v logu je teď bílý (pokud se Vám to ještě nezměnilo, zkuste F5). Myslím si, že to vypadá nakonec moc pěkně a celá úprava se doufám povedla. Dále je hotová nová grafika na Facebooku a v aplikaci TapaTalk.

Zítra zkusím doupravit již zmíněné reklamy tak, aby to bylo snesitelnější, dodělám patičku a zkusím optimalizovat popisky, které se zobrazí při sdílení na FB nebo G+ ...

Máte někdo ještě nějaké další návrhy?
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

08.lis 2015 15:37

Reklamy: Znovu říkám, nevadí mi reklamy jako takové, klidně bych je nechal zapnuté všem. Ale je potřeba je začlenit nějak "vkusně". Současný způsob je podle mě jedním z hlavních důvodů, proč klesá návštěvnost, vlákna prostě nejsou přehledná, reklamy moc zasahují do obsahu a celkově to použitelnost fóra hodně kazí.

Jinak hlavička je fajn, myslím, že ten vzhled vůbec není špatný.

Jen malá drobnost, v Jedná se o českou distribuci? obrázky rozhodí celou stránku. Chtělo by to nějaký plugin na zmenšování obrázků, třeba i s možností zvětšení na původní velikost po kliknutí.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

08.lis 2015 23:18

Tak jsem zapracoval na reklamách. Uznávám, že to tu dělaly nepřehledné. Jak jsem to vyřešil?
Reklamy jsou nově odděleny od textu příspěvků. 

Přihlášení uživatelé mají ve vlákně pouze 1 reklamu, nepřihlášení 2.
Moderátoři mají navíc vypnutou reklamu v sidebaru.

Co si o tom myslíte? Je to snesitelnější?
A ještě reakce na don_alex: Ano, lightbox je super nápad a uvažuji i o něčem, co automaticky zmenší obrázky už při uploadování.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

08.lis 2015 23:28

Takhle přesně jsem to s tou reklamou myslel. Pěkně oddělit od samotného postu. Je vidět, a přitom nepůsobí rušivě. Dobrá práce. ;)

O automatickém zmenšení určitě má taky smysl uvažovat, i dnes se stále vyplatí přemýšlet nad objemem přenesených dat, už kvůli rychlosti načítání stránky :)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Novinky na TeleForu - vzhled + aktualizace

09.lis 2015 17:52

Teď je to naprosto parádní. Reklamy super. A jak píše alex, zmenšovat, zmenšovat, zmenšovat... Ať si ušetříme pár kb z mobilního internetu :) No pěkně to tu vypadá, budu dále sledovat co je nového a tak.