Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Doplnění pravidel fóra

28.pro 2013 00:50

Zdravím, poslední dobou je tu poněkud více sporů a proto jsem doplnil Pravidla tohoto fóra. Doufám, že je teď všem více jasné, co se smí a co nesmí.

Pokud máte ještě nějaké návrhy na doplnění pravidel, můžeme to v tomto vláknu probrat ;)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 08:48

Tak já ještě pár slov k tomu warezu. Pokud myslíte že odkazy na nelegální stahování byť i jen v textové podobě jsou legální tak to je zásadní omyl. První po kom skočí je majitel fóra. Ten bude muset maximálně prokazovat že není možné pročítat a kontrolovat všechny příspěvky. Pravda jen napůl.....na fóru by mělo být umístěné tlačítko Upozornit na nelegální obsah. V dnešní době , kdy je potírání nelegálního šíření a kopírování čehokoliv společenský fenomén , je podle mne od Admina hazard tohle tolerovat. Na 90 procentech fór by si lidé vkládající tyhle odkazy již neškrtli. Ale to je věc Admina. Samosebou SITMIR je tu nyní za největšího parchanta protože pár lidem ustřihnul , nebo se aspoň pokusil zdroj nelegálních programů. Ale jen pro ty lidi kteří jsou hladoví za hry a aplikace investovat částky v řádu desetikorun. Stojí Vám to za to nebo na to opravdu nemáte ? Mobilní telefony za 15000 a programy za deset korun budeme krást ?
Podobné řeči jako já si chci ten program nejprve vyzkoušet a pak si ho koupím jsou jen tlachání. Auto Vám taky nikdo na ježdění nepůjčí s tím že když budete spokojený tak si ho koupíte. V pekárně Vám taky nedají chleba zadarmo s tím že když Vám bude chutnat tak příště ho zaplatíte.
Vím že teď tu sklidím kritiku co jsem za blázna a jakou to zde předvádím osvětu. Ne ! Je to jen obyčejná úcta k lidské práci. Úcta o které někteří z Vás nemají ani páru. Každý z vývojářů který stráví nad aplikacemi spoustu času a úsilí by měl mít svoji práci kompenzovanou. Podpoříte ho mizernou dvacetikorunou a můžete počítat s tím že bude pracovat na vylepšeních , updatech či nových aplikacích. Pokud si od něj aplikaci sto lidí koupí a tisíc ukradne tak se na to vyprdne a tak bych to udělal i já.
Chci tím říct že i když můžeme polemizovat o tom jestli tohle je či není legální tak z obyčejného lidského hlediska je to svinstvo. Pokud tohle Admin nechápe je to škoda. Já jsem se jako moderátor snažil chránit zájmy fóra, jeho fóra a dopadlo to jak to dopadlo. Od toho tu moderátor přeci je ne ? Tohle fórum u mne úplně ztratilo svůj kredit a podle mého názoru jsou tu pravidla i moderátoři zcela k ničemu. Komunikoval jsem o těchto věcech s pár lidmi z různých fór a ti jen žasli co vše je tu možné. Fórum řídí pár utlachaných sebestředných uživatelů a moderátoři jsou pentle na ozdobu.
Tolik můj názor. S tímhle fórem jsem skončil protože jak jsem psal zcela u mne ztratilo svůj kredit. Zklamání je o to větší že jsem si vědom že jsem se snažil sem něco přinést. Snaha byla po zásluze potrestána.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

28.pro 2013 09:20

No odpovím ti na to asi tak jak už jsem v tématu sygic taky reagoval. Jsem rovněž proti warezu, který překračuje únosnou mez, i když kde je vlastně ta hranice? Ovšem i zákon rozlišuje jistou hranici: PŘESTUPEK-TRESTNÝ ČIN, ale i ten kdo ukradne jen rohlík už je v očích "POCTIVÝCH", zloděj.
Já sám co se týká aplikací mám jak jsem psal cca 98% aplikací zakoupených a to i aplikace dražší než jen dvacka. Avšak ani tak si nedovolím třeba jako SITMIR i když z pozice modera, který patří mezi nejaktivnější a má celkem přínosné příspěvky, kázat morálku.
Ruku na srdce SITMIRE, ty jsi nikdy nestáhl byť jen jednu aplikaci nebo třeba i film "ZDARMA"??
Pokud né, tak klobouk před tebou dolů a omlouvám se.
Myslím, že tohle fórum je právě jedno z těch "slušnějších" avšak na úkor návštěvnosti, jelikož opravdu drtivá většina kouká kde co stáhnout zdarma a ještě se neštítí se rozčilovat, že jim to třeba nefunguje.
Za sebe můžu říct, že odkazy na aplikace "zdarma" většinou dávám, pokud třeba vložím do aplikace svojí češtinu. Trávím na překladu celkem dost času a nic za to nechci a spíš mám radost, když to někomu pomůže.
No každý ať jedná podle svého uvážení. ;)
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 09:48

No odpovím Ti takhle: Filmy nestahuji protože při 40 satelitních kanálech opravdu nemám potřebu ani čas. Hry na PC nehraji, jen na XBOX 360 kde si bez originál DVD neškrtneš pokud nepřeflashuješ konzoli a to je o držku. A co se týká mobilu dávám k dobru výpis z Google peněženky:
Snap_2013.12.28 09.38.51_001.png
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
renek11
TeleFórák
Příspěvky: 231
Registrován: 28.zář 2012 09:30
Mobil: Galaxy Note 8 Black N950F

28.pro 2013 09:56

Pak je to jak jsem psal a je to na, klobouk dolů, když si nikdy nic nelegálně nestáhl, ale to víš jen ty!

Můj nákup
Přílohy
nákup.png
Samsung Galaxy Note 4 Black N910C
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 10:56

A jak to je SITMIRE s pomluvami a lhaním ? Moc mně to zajímá ..
Patřím k lidem kteří nemají rádi lež . Myslíš že ti mám vlézt na záda a nechat si to líbit ? Nejsem ufňukánek, chybí ti to základní slušnost a odvaha přiznat chybu. A pokud ti ji někdo dokáže - převedeš řeč jinam. A tak to bylo i tentokrát - lze snadno dohledat - kdybys přiznal svůj omyl - nic by se neřešilo nic by se nemazalo.
Nemělo by tady být vlákno soudní dvůr kde by se spory řešily ? A následně smazaly, než zaprasit vlákno?
Stahuji si filmy které nejsou v TV (sat)( nemám až tisícovku na jeden 3D film) , stahuji si mp3 .... pro vlastní potřebu. A platí tady Kdyby čuba nedala pes by nechtěl.
Kdo taky sahá po kradených apk mlaďoši kteří nemají platební karty, nebo mají strach nakupovat.
Naposledy upravil(a) egee dne 28.pro 2013 11:23, celkem upraveno 1 x.
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 11:08

Kdyby tady bylo vlákno o dojivosti Holštýnského skotu tak Ty mě v něm stejně napadneš viď?
Ale za odpověď mi nestojíš, Ty ne. :lol:
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 11:15

Lidi mrzí mne to že to musím napsat, ale jste jako malí... :) Už toho bylo dost, ne? ... Prostě na sebe nereagujte a bude klid.
 
Uživatelský avatar
egee
Moderátor
Příspěvky: 1370
Registrován: 29.črc 2012 11:14
Mobil: MI Note 10 pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

28.pro 2013 11:33

Pokud máte ještě nějaké návrhy na doplnění pravidel, můžeme to v tomto vláknu probrat ;)
Takže pravidlo
Slušné chování - lži a pomluvy
pomlouvání s stalo oblíbeným zvykem lidí kteří si nemají co hodnotné říct
Motorola TX770, Dancall HP2711, Nokia 5110, Bosch 608, Siemens s6,Siemens s10, Siemens s10 active,Nokia 3210,Nokia 6210, Nokia 6230, Nokia N82,Nokia N70,Nokia N97, Nokia N8,Samsung S3, Samsung Galaxy S4 i9505 černý, Tab S 10.5 LTE Titanium Bronze (SM-T805)+LG3 32GB,Samsung s6 edge plus 64 GB, chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier, Xiaomi Mi Max 2 64 GB,Redmi note 8 pro, Mi Note 10 pro
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

28.pro 2013 11:42

Samosebou SITMIR je tu nyní za největšího parchanta protože pár lidem ustřihnul , nebo se aspoň pokusil zdroj nelegálních programů.
Proč se už na to nevykašleš a kopeš kolem sebe.Warez byl,je a bude.Proč si to jako moderátor neustřihl už před rokem,nebo pro to něco neudělal,kdy se tu ten warez dával.Kdyby si neměl spor s eggem tak by byl klid po pěšině,že ?
Auto Vám taky nikdo na ježdění nepůjčí s tím že když budete spokojený tak si ho koupíte.
Předváděcí jízdy ;)
Je to jen obyčejná úcta k lidské práci. Úcta o které někteří z Vás nemají ani páru. Každý z vývojářů který stráví nad aplikacemi spoustu času a úsilí by měl mít svoji práci kompenzovanou.
To je jediná věc s kterou spolu s tebou souhlasím ;)
Já jsem se jako moderátor snažil chránit zájmy fóra, jeho fóra a dopadlo to jak to dopadlo.
Jak jsem psal víše,měl si je s tím warezem chránit už vloni a tím by nevznikl žádný spor.
Od toho tu moderátor přeci je ne ? Tohle fórum u mne úplně ztratilo svůj kredit
A hádej kvůli komu ? Určitě mě znáš z jiných for ale nikde jsem se nesetkal s moderátorem který byl tak sprostý na uživatele fora.A kdyby byl tak bych tam nechodil,tak jak jsem nechodil sem.I já jsem dělal moderátořinu a ještě někde dělám ale nikdy se mě nevyletělo sprosté slovo a dokonce jsem přiznal někde i chybu a napsal sorry.Spory se mají řešit přes soukromé zprávy,tak je to někde i v pravidlech for, a né se ukazovat na foru jaký je guru moderátor.Ano,moderátor v jistých chvílích by měl být přísný ale slušný
Komunikoval jsem o těchto věcech s pár lidmi z různých fór a ti jen žasli co vše je tu možné.
Chtěl bych vědět s kým,spoustu jich znám ;) Taky jsem žasnul nad tvojím slovníkem :)
že jsem se snažil sem něco přinést.
To ti nikdo neupírá,pro toto forum si samozřejmě něco udělal a kdyby si se choval slušně tak by to bylo v pohodě.

A kluci,už toho nechte a vraťte se do normálu :D