Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
jofan
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 24.bře 2015 21:46

SITMIR:

27.bře 2015 20:04

simir
ehm ,jsi me odhalil a ja myslel ze jsem tu anonymne :-) jsem nevedel, ze jsem toliko proflaknutej

renek 11
dekuji nejak se tu na foru jeste spatne orientuji ikdyz to je zamereno jen na protivne samsunaky ,myslel jsem pro vsechny i pro sympataky od IOSu ci od WIN
Naposledy upravil(a) jofan dne 27.bře 2015 20:34, celkem upraveno 1 x.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mi tu chybí

27.bře 2015 20:13

Neee, beze srandy. Podle mne jsou Tvoje homescreeny umělecká díla. Přes tohle jsi vážně špička. :!: :!: :!:
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Co mi tu chybí

27.bře 2015 21:50

Máte pravdu, měli bychom tu zavést obecné vlákno. Osobně jsem pro přesun stávajícího, na které odkazoval renek, někam do obecné sekce. Co vy na to?

Jinak jofan, i já smekám, fakt podařená dílka. ;-)

EDIT:
Navrhuji tyto sekce:
O mobilech všeobecně
Pokec o všem
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
jofan
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 24.bře 2015 21:46

Re: Co mi tu chybí

29.bře 2015 14:46

diky vsem za komplimenty
no jestli mohu k tomu neco ,urcite by tu mohlo neco podobneho byt , aby to nebylo zavisle na jedne znacce founů ,ale aby mohli vsichni prispet svym dilem ci tutorialem ,protoze ze skusenosti vím ,ze se vytvorene tema da prizpusobit ke kazde znacce founa ,ale melo by u toho dilka byt i jakýsi popis v cem to je vyrobeno ,co k tomu bylo pouzito ,nazvy widgetů,pocasi pripadny odkaz z GP ci odkukoli ,proste nejenom nahodit obrazek a nazdar ,protoze pokud se bude libit zacne se zanaset thread ne obrazkama ,ale diskusi napr,jak se jmenuje ten widget ,jak se jmenuje to pocasi ,kde to stahnu a podobne, tim se thread stava neprehlednym a ztraci svuj smysl ,kdyz u toho screenu (vytvoru) bude max.informaci ,castecne odpadne zakladani dalsich opakujicich se otazek ,neni to ale povinnost ,protoze ne kazdy je ochoten podelit se o svoji praci ,pak by tam takova informace mela byt :)