Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Co takhle Nokia a další ?

01.črc 2012 01:43

Ahoj. Jsem tu celkem nový, ale když vidim titulek - fórum o všech telefonech, musim hned kritizovat. To si opravdu myslíte, že fórum o mobilech je jen o androidu ? Co třeba Nokia ? Ta teď jede s Lumiema a myslim si, že podpora pro uživatele bude potřeba. Jinak samozřejmě, HTC, Samsung, Sony ... klasika... Nokia chybí a je potřeba to napravit, určitě Vám to přivede další návštěvy. A ještě jedna věc.. Co takhle přidat do značky více telefonů ? Vlastním Ace od Samsungu a celkem mi tu chybí, je to poměrně rozšířený telefon. Ale abych jen nekritizoval, musim uznat, že tohle fórum asi moc staré není a je možné, že se teprve rozjede. Klidně pomůžu přispět s pár návodama, protože se mi to celkem líbí. BTW znám i androidforum, ale rozhodl jsem se přispět sem - když fórum o všech telefonech, proč ne :P
PS : jdu spát, noční tvor rozhodně nejsem :D
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co takhle Nokia a další ?

01.črc 2012 02:07

Ahoj,
rozhodně uznávám, že tu mnoho značek telefonů chybí. Nokii přidám zítra, uznávám, že je to značka, která sice umírá, ale pořád ještě žije. A třeba ji Windows Phone oživí. Takže nápravu čekej zítra.
Jinak jsem rád, že jsis vybral právě tohle fórum, pokud se zapojí více lidí a budeme si navzájem odpovídat, je tu šance na rozjezd. Měj se a díky za tip
 
Uživatelský avatar
jackie007
Profík
Autor
Příspěvky: 104
Registrován: 01.črc 2012 01:29
Mobil: Lumia 640
Bydliště: Praha

Re: Co takhle Nokia a další ?

07.črc 2012 22:49

Ahoj. Doplň si všude telefony. Hodně lidí podle mě odradíš tím, že v nabídce nenaleznou svůj telefon. Zezačátku doplň aspoň bestsellery posledního půl roku - včetně celé nabídky iPhonů a nových lumií v Nokii - ta e52 samotná není moc šťastná :)

Jinak celkem vpohodě. Ještě do bazaru přidat "Vyměním"
A operátoři ? Proč je nedat do jednoho tématu, zbytečně zabírají místo a pochybuju, že se o nich zvrhne nějaká hromadná diskuze. Přece jenom, jsou to zloději a lidé si tam budou max tak stěžovat :lol:
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co takhle Nokia a další ?

08.črc 2012 14:13

Na operátory mám stejnej názor, od toho tu fórum je .. aby si lidé mohli stěžovat a vyměnit si všechno ... i to dobré i to zlé. Telefony plánuju doplňovt postupně, u každé značky je vždycky nabídka na přidání telefonu, pokud chybí. Apple mě nenapad, přidám :)
Jinak díky za nápady.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Co takhle Nokia a další ?

08.črc 2012 18:07

Tak se tu vyrojila i značka Apple, přidal jsem pár telefonů do každé kategorie. Co Vám tu ještě chybí, lidi ? :)