Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Jaký máte názor na iPhone SE?

30.bře 2016 14:15

Ahoj, nedávno byl představen Apple iPhone SE, který se odprostil od neustálého zvětšování displeje a jedná se o celkem kompaktní mobilní telefon se super výkonem i cenou. Právě cena 12 990 Kč mne celkem překvapila. Jak znám Apple, jejich telefony vždycky stály mnohem mnohem více. iPhone SE mi celkem vyrazil dech. Nikdy jsem nic od Apple neměl, ale toto by byl od nich první telefon, o kterém jsem kdy uvažoval - alespoň na test. Podle mne je to velice zajímavé zařízení s dobrou výbavou. Momentálně jedu na Nexusu 5, ale začínám se poohlížet po něčem novém. Do nedávna jsem byl rozhodnut pro Nexus 5X, ale teď ten iPhone SE mi celkem zamotal hlavu.

Co se mi líbí?
Fotoaparát - u iPhonů vždycky na výborné úrovni
Výkon - srovnatelný s iPhone 6S
Příjemná velikost - nepotřebuji "pádlo"
Vzhled - líbí se mi ten starý hranatý vzhled, který přinesl už model 5S

Čeho se bojím?
Jediné, co by mne mohlo zarazit je iOS... Mám rád Google aplikace (fotky,keep,mapy,vyhledávání atd..)

Co myslíte vy, stál by Vám iPhone SE za uvážení?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Jaký máte názor na iPhone SE?

31.bře 2016 17:06

Já taky nechtěl věřit, že by Apple prodával něco za takovou cenu. Stále je to ale hodně, konkurence toho za 13000 Kč umí mnohem více. Ale uznávám, že je to opravdu hodně zajímavý telefon - výtečný tah a myslím si, že se iPhone SE bude prodávat jako po másle. I tak ale zůstanu u Androidu.