Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Joachim
Nováček
Autor
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říj 2016 14:16

Fitness náramek

10.led 2017 13:37

Ahoj, jaký byste doporučili fitness náramek? Chtěl bych aby to mělo klasiku krokoměr, propojení s telefonem, nabíjení přes usb monitoring spánku a aby byl vodotěsný. Cenově bych se chtěl vejít do dvojky (když to půjde :)). Díky za všechny rady a tipy
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness náramek

10.led 2017 13:49

Ahoj, mohu ti doporučit Xiaomi MiBand 2. Nedávno jsem na něj psal recenzi : Xiaomi MiBand 2 recenze
Co od MiBandu 2 můžeš očekávat?
  • Meření kroků
  • Doba a kvalita spánku
  • Změří ti tep
  • Spálené kalorie a ušlou vzdálenost
  • Má display - takže super i jako hodinky
  • Umí notifikace z aplikací
  • Vibruje
  • Chytrý budík
Jinak je samozřejmě vodotěsný, sám jsem to zkoušel. Vydrží až 20 dní nabitý, pokud ale používáš notifikace na kde co, počítej s reálnou výdrží 10 dní. Nabije se za 2 hodiny pomocí mikroUSB nabíječky.
 
Joachim
Nováček
Autor
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říj 2016 14:16

Re: Fitness náramek

11.led 2017 08:55

Teda díky, to jsem ani takhle rychle nečekal :) určitě na něj kouknu a pročtu recenzi.
 
Joachim
Nováček
Autor
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říj 2016 14:16

Re: Fitness náramek

12.led 2017 10:54

Tak jsem to pročet a podle recenze vypadá super, ale já nevim mě se prostě moc nelíbí :) vim, že je to blbost, ale tak člověk to nosí a je to vidět. Dál taky koukám, že když bych jel nadýl musel bych vzít spešl nabíječku a takovýhle mikro věcičky já pravidelně ztrácim nebo nechávam tak různě po hotelech :D
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness náramek

12.led 2017 14:30

Ono se to nezdá, ale ten náramek ve skutečnosti nevypadá vůbec špatně. Je to takový černý proužek přes ruku a spíše to okolní lidi zaujalo, než že by někdo říkal, že se mu to nelíbí. Naopak setkal jsem se i s velice pozitivní reakcí na design. S nabíječkou máš ale bohužel pravdu, MiBand 2 jde nabít opravdu jen s tou jejich kolébkou. Na druhou stranu, pokud si vypneš notifikace a nebudeš si měřit srdeční tep 20x denně, náramek ti v klidu vydrží těch 20 dní.

A pokud ti ani 20 dní nestačí, ta nabíječka je opravdu maličká a skladná. 10 cm kabílek - z jedné strany USB konektor a z druhé konektor pro náramek.
 
Joachim
Nováček
Autor
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říj 2016 14:16

Re: Fitness náramek

13.led 2017 11:41

No mě jenom přijde takový divně kulatý :) ale asi jsem v tom tak trochu dámička :). Nicméně to nabíjení by mi asi trochu vadilo. A nevíš náhodou jestli má dotykový displej nebo se ovládá pomocí toho tlačítka?
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: Fitness náramek

13.led 2017 17:32

Tak už mám objednáno. Měl jsem úplně první jejich náramek ale po roce a půl odešel. Půl roků jsem byl bez náramku, chtěl jsem jít do chytrých hodinek od Samsungu ale dost mě odradila výdrž a cena. Navíc s náramkem od Xiaomi jsem byl velice spokojen
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness náramek

13.led 2017 17:37

MiBand 2 se ovládá pomocí toho kulatého tlačítka. Slouží pro přepínání naměřených hodnot. Po prvním stisku se ti na náramku zobrazí čas, potom už naměřené hodnoty. Dvojitý stisk spustí meření tepu.
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

Re: Fitness náramek

16.led 2017 19:59

Tak už ho mám a jsem nad míru spokojen
Samsung Galaxy S22 Ultra
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Joachim
Nováček
Autor
Příspěvky: 13
Registrován: 13.říj 2016 14:16

Re: Fitness náramek

17.led 2017 08:52

Aha, já myslel, že dnes už je většina náramků s dotykáčem. Koukám, že tady je to trochu zaměřené na xiaomi :D no pořád mi vrtá hlavou.