Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
xxmarv
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 07.lis 2014 10:59

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

07.lis 2014 13:06

Tak a stop Admine!!!
Ja jsem nikdy nerekl ze jsem odbornik. Ukaz mi to v textu. Pouze jsem upozornil, ze nemuzete odsoudit telefon, protoze je z ciny a ani ho nezkusili.
Frajeri jste tady vy nebo ne?

Myslis si ze odpoved typu nekoupil jsi si Nexus nebo Samsung nejsi cool. Rikate ze tady napisete telefony, ktere jsou lepsi nez tenhle v teto tride a akorat mne kritizujete.
Nejste schopni poradit a odpoved typu to jsi si nemela kupovat to snad rikaji odbornici?
Ona snad resi problem typu mam telefon co s nim mam delat a chce poradit, mozna to pujde vyresit mozna ne...

To Don_alex:
Ja jsem nekde rekl, ze si je rucne nemas nastavit? Popsal jsi zde postup, ktery jsi mel vysvetlit ji ne me.
Jasne typicka vymluva na idnes je vse za bony. Cetl jsi tu recenzi? Tam nikdo nerika, ze telefon je kral silnic ani ze je to kdo vi jaka pecka. Nicmene za tyto penize nic jineho nenajdes. A ty asi nedokazes pochopit, ze nekteri lidi si nebudou kupovat telefony za 10t, proste chteji kompromis. Pak neresi, ze na slunku nebudou mit display citelny atd.. Nicmene na chytraka si hrajes celou dobu ty, kolik ti je? Chovas se tak na 10.

Nic panove koncim tuto debatu, protoze mne tato debata ani nenaplnuje ani to neni jak to rikate, ze bych si tu mel hrat na odbornika. Ukazal jsem na vasi chybu a vy ze me delate kdo vi co. Prioritne me slo te slecne/pani pomoci, coz vy nedelate.

Mejte se hezky. Hezky den.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

07.lis 2014 13:29

Uzavřel bych to tímto:
Já osobně, kdybych kupoval telefon v této cenové kategorii, podíval bych se na Prestigio nebo Gigabyte. To jsou značky, které mám osobně ověřené a prostě fungují. Ano, z hlediska parametrů žádná výhra, ale ty telefony prostě fungují.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

07.lis 2014 13:33

Lépe jsi tuto debatu zakončit nemohl, done :) Já se rozhodl jednoduše nereagovat...
 
Eros1001
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01.bře 2015 11:16

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

01.bře 2015 11:18

Zdarvím..može mii niekto pomocť ? podarilo sa mi ho totiž bricknuť a neviem čo dalej :/
 
janko-honzik
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06.bře 2015 15:06

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

06.bře 2015 15:08

Dobry den sedl jsem si na telefon a mnel bych zajem o dotykovou vrstvu a dysplay telefonu kolik to prosimvas stoji dekuji za odpoved po pripade obednam dekuji
 
forchback
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19.čer 2015 16:16

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

19.čer 2015 16:20

dobrý sen boužel s Adminem a Alexem nemohu souhlasit.....iGet je kvalitní telefon-mám ho ř měsíců a fumguje bez problémů takže si ty ty svý čínský sračky jako je již uvedeny lenovo atd. nechte pro sebe iGet funguje opravdu dobře
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

19.čer 2015 19:44

Nenech se vysmát. Jeden funkční kus kvalitní značku ještě nedělá. Měl jsi jen štěstí. Přesto koupit takový střep je prostě bláznovství. A pokud tvrdíš, že lenovo je v porovnani s Tvým iGet sračka, tak k tomu už opravdu není co dodat..
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
jofan
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 24.bře 2015 21:46

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

22.čer 2015 19:52

xxmarv

moc jsi teda neporadil ,jen spoustu prazdnych keců a vice nic ,tvoje rada jako ze si pani ma do toho dat CM je k smichu ,tazatelka si koupila mobil (krám) ktery neplni svoji funkcnost a proto by ho mela reklamovat a tvoje chytra rada je at si tam da CM coz pochybuji ,ze vubec zvladne a mam za to ,ze ani netusi co je to CM ,osocujes tady lidi ,kteri uz ledaco poradili a sam jsi vidlak co umi poradit mobil ,ktery nic neumi a s CM bude umet vic no tvoje rada tedy ty ko.le ma ,akorat je tazatelce k nicemu i s tema ko.lema ,akorat ze sebe delas v..a
Koupit si chinu je o nejakych znalostech a ne o penezich ,protoze zejmena ty levne bych mobilem asi nenazyval ,spise mobil pro zlost a vysledek takoveho nakupu tady ctes
 
VAŠEK
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27.úno 2016 18:56

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

27.úno 2016 19:01

Stahni si z Guglu  manuál v PDF- iGet Blackview V3

nevzdávej se, za trojku je to dobrý mobil,mi je 60 a jsem s ním spokojený na co kupovat za 20 když Ti udělá tu samou službu...držím palce...
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
iget
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14.čer 2016 12:59

Re: Mobilní telefon iGET BLACKVIEW V3W - potřebuji poradit

14.čer 2016 13:05

Ahoj take mam tento telefon a je velice dobry az na to, ze kdyz ho mas v nabijecce, tak blbne. Kontakty odstranis tak ze kliknes na kontakt ktery chces odstranit a vlevo dole jak mas ty 3 carky tak na ne kliknes a ukaze se ti jestli to chces smazat. Potrebujete jeste neco, tak napiste na muj email