Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

Xiaomi bude mít tuzemské zastoupení

15.lis 2013 18:23

Xiaomi bude mít tuzemské zastoupení, od pondělí poběží e-shop

Čím dál populárnější čínská značka Xiaomi bude mít obchodní zastoupení v České republice. Společnost LevneSmartphony.cz uvádí v tiskové zprávě, že se s čínským výrobcem dohodla na partnerství pro celý středoevropský region. Provozovat bude také autorizovaný servis.
Při uvedení nových produktů na trh v jiných zemích je Xiaomi pověstné ohromným zájmem zákazníků, kdy se desetitisíce telefonů vyprodají v řádech desítek sekund. Společnost Xiaomi byla založena v roce 2010 a od svého vzniku se po celý rok věnovala tvorbě vlastní nadstavbě nad Androidem MIUI. Pak teprve uvedla na trh svůj první mobilní telefon. Nedávno do Xiaomi přešel z Googlu bývalý „druhý muž Androidu“ Hugo Barra.

Obrázek
Webová stránka XiaomiMobile.cz vypadá zatím docela obyčejně, běží na ní odpočet směřující k pondělní 11. hodině
http://xiaomimobile.cz/cs/
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

15.lis 2013 20:59

fake
že jsou oficiální distributoři je lež! Nikdo v současné době nemá zastoupení pro značku Xiaomi nikde na světě. Jsou firmy co to zkoušeli pro daleko zajímavější trhy jako je Amerika a Jižní Amerika a bez úspěchu. Takže proč by asi zrovna tato firma měla tuto výhodu pro tak "malý" trh? To děla tuto firmu neseriozní firmou, která si akorát našla kličku jak obejit zákony s placením DPH apod. a ještě takový lež.Prej nabízí i servis a ohledně toho servisu u nás, pokud je mi známo, tak čínské servisy xiaomi nenabízí náhradní součástky k telefonům. Vždy je nutné tam telefon donést nebo poslat. Takže možná bude servis ale budou se montovat neoriginální díly! Pěknej shit.Tenhle shop prodává čínské mobily s nehoráznou přirážkou !!! Nikdo horší se toho snad chopit nemohl.Mimoto základem filosofie Xiaomi je si samo zajisťovat distribuci !!!
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

17.lis 2013 13:18

Tak já nevím kde jsi nasbíral tyhle informace ale pokud vím já tak za tímto projektem stojí web Levnesmartphony.cz které podle mne mají celkem slušné hodnocení od zákazníků. Na zboží dávají sice jen rok záruku ale pořád lepší než když si to objednáš z Číny sám....pak si reklamuj. Jaký bude servis to se uvidí . Také se ukáže jaké budou ceny ale dávat takhle negativní hodnocení něčemu co ještě vlastně neběží podle mne není na místě.
Ale oficiální zastoupení to asi nebude, k tomu jsem skeptický.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

17.lis 2013 13:44

Jak může někdo dávat na zboží rok záruku, když ze zákona jsou dva.
To už si potom můžu objednám rovnou z Číny, kde to budu mít výrazně levnější
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

17.lis 2013 14:53

No ale budeš bez záruky úplně a navíc nejsem si jistej jestli ještě je dvouletá záruka ze zákona povinná nebo ne. Tam totiž budou docela podstatné změny. Myslím že za roční záruku budeme docela vděční. Bude to konkurenční boj jako s cenama.

Edit: Tak zatím ještě platí do konce roku :
http://www.svetandroida.cz/v-ceske-republice-skonci-dvouleta-zaruka-dockame-se-zlevneni-smartphonu-201305
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

17.lis 2013 15:28

Budou to jenom obyčejní prodejci šedivek a dělají si jenom velkou reklamu což jim vyšlo protože je to na každém foru.Přitom třeba nová MI3 16GB se už u nás prodává např. v Mironetu,Tipnet.cz ale za šílené peníze tak jsem zvědav za kolik je budou mít oni a pokud o dost levněji tak své negativní stanovisko přehodnotím :)
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Autor
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

17.lis 2013 16:00

No asi je to pořádná šance jak si narvat nějaké prašule :lol:
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

17.lis 2013 16:41

ono v tuto chvíli je stále povinná dvouletá záruka, co bude do budoucna je ve hvězdách. Pokud by dávali pouze rok tak se to musí odrazit od ceny, potom by to byl konkurenční boj s cenami ale to nebude jak píšeš nade mnou
Samsung Galaxy S22 Ultra