Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
blackcats

iPhone 6S - nezobrazují se jména u kontaktů

10.říj 2016 11:56

Zdravím chlapi, potřeboval bych prosim nutně poradit.

Ze starého telefonu jsem kontakty překopíroval na SIM kartu a když jsem si na novém telefonu (iPhone 6S) tyhle konktakty chtěl zkopírovat zpět do mobilu, tak se mi zkopírovalo cca 30 čísel a zbytek (160) jsou pouze čísla beze jména. Četl jsem návody na netu a nic, jinak všechny konktakty mají předvolbu +420, zkoušel jsem také zkopírovat ve starém telefonu čísla na google účet, po té se na novém mobilu na něj přihlásit a zkopírovat, problém stejný.

Nevíte někdo, co s tím? Děkuji moc a omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, docela na to pospíchám 
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 683
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6S - nezobrazují se jména u kontaktů

11.říj 2016 18:37

Ahoj. Udivuje mne, že nefunguje postup s Google účtem... Zkus iPhone uvést do továrního nastavení, kontakty ze starého telefonu synchronizovat s Google účtem. Dále bych se na PC přihlásil do Gmailu a překlikl se do kontaktů (Vlevo nahoře pod logem Google klikneš na rozklikávací Gmail a vybereš Kontakty)... Pokud tam uvidíš své kontakty, máš je správně synchronizované a je potřeba je dostat i do iPhonu - skrze účet Google a synchronizaci.

Alternativou bude aplikace, která staré kontakty vyexportuje do souboru, který poté importuješ v iPhonu pomocí stejné aplikace. Určitě něco v Google Play a App Store bude.