Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
IB4WP
Nováček
Autor
Příspěvky: 9
Registrován: 24.bře 2016 17:37

Nový telefon za 4 tisíce

16.bře 2018 12:39

Maximální rozpočet: 4000 Kč.

Místo nákupu: ČR.

Předpokládané využití zařízení: Pár hovorů/SMS denně, hraju občas, jsem hodně na internetu, čtu si články, využívám Messenger, WhatsApp, Telegram, email, fotím...

Požadavek na značku: Jakákoliv značka, které dělá servis firma VSP DATA. Je jich více, ale asi bych chtěl HTC nebo Meizu, protože to byly 2 telefony, které jsem měl a se kterými jsem zatím byl nejvíce spokojen (HTC EVO 3D a Meizu M2 Note). Ale rád si nechám poradit. :) Jiný servis kvůli opakovaným dobrým zkušenostem s VSP DATA (opravili kvalitně všechny závady) a špatnými zkušenostmi s ostatními servisy (vyhýbyjí se opravě) skutečně nechci.

Mnou navrhované modely: já tomu až tak nerozumím, ale co jsem se díval, špatné nevypadají Xiaomi Redmi Note 4; Xiaomi RedMi 5 Plus; Meizu M5 Note...

Ostatní požadavky: Není třeba dual SIM (mám jednu), lépe novější verze Android či klidně nástavby (Flyme OS), mám raději spíše větší displej, aby foťák nebyl nejhorší (ale vyloženě "fotomobil" nepotřebuji, prostě v rámci možností a pokud možno, také trochu plynulý chod. Není třeba nějaká zvýšená odolnost.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Brun
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 21.bře 2018 12:47

Re: Nový telefon za 4 tisíce

04.dub 2018 10:48

Z mé zkušenosti bych doporučil ty xiaomi, ne asi konkrétní typ, ale měl jsem a baterka nejlepší výdrž...