Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
frodogirl
Nováček
Autor
Příspěvky: 14
Registrován: 24.říj 2016 12:50

Výběr telefonu podobných vlastností jako má iphone 5

24.říj 2016 13:11

Dobrý den,

byla jsem několik let vlastníkem iPhonu 5 (než jsem ho ztratila) a uvažuji o koupi nového. Jsem na vážkách jestli si koupit novější iphone (např iphone 6) nebo sáhnut po nějakém uplně jiném modelu. Na iphonu především oceňuji instinktivn jednoduché ovládání a hlavně spolehlivý operační systém, který mě nikdy nezradil a neměla jsem problém s tím, že by se mi telefon někdy seknul. Ptám se tedy, jestli existuje nějaká varianta, která by hlavně tyto dva základní atributy splňovala. Zatím se příkláním ke koupi nového iphonu, ale člověk nikdy neví a třeba bych ušetřila i nějaký kačky :)

Děkuji za rady a tipy!
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr telefonu podobných vlastností jako má iphone 5

24.říj 2016 22:11

Zkus se podívat na iPhone SE. Velikostně je stejný jako tvoje bývalá pětka, výkonově ale o pořádný kus výše. Navíc je poměrně levný (na poměry ostatních iPhonů). Sám jsem měl tu čest ho na měsíc vyzkoušet a testovat, byl jsem vesměs spokojený. Vrátil jsem se ale nakonec k Androidu, zvyk je železná košile.
 
Uživatelský avatar
frodogirl
Nováček
Autor
Příspěvky: 14
Registrován: 24.říj 2016 12:50

Re: Výběr telefonu podobných vlastností jako má iphone 5

26.říj 2016 08:38

Děkuji za odpověď. Koukám, že cenově vychází i přijatelněji! Výkonově bys ho teda srovnal třeba s iPhone 6?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam