Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Reklamy na TeleForu - vize a plány

19.říj 2014 15:17

Zdravím,
v posledních dnech stále vylepšuji TeleForum - určitě jste si všimli drobných grafických změn a úprav.

Hrál jsem si hlavně s reklamou, která byla do teď dost neefektivní a proto bych se Vás moderátorů chtěl optat, jak reklamu na tomto fóru v současnosti vnímáte. (Reklama je nově na viditelnějších místech)

Co je v plánu?
1) Reklamy se budou zobrazovat pouze neregistrovaným + lidem bez příspěvků
- vím, že po nějakém čase je stejně reklama automaticky přehlížena - nač tedy lidi trápit
- motivace nováčků přispívat
- výhoda pro členy (moderátorům klidně vypnu vše)

2) Prodej reklamní plochy vedle loga a v sidebaru
- přímý prodej reklamy by mohl být zajímavý třeba pro eshopy s telefony atd
- mnohem efektivnější než reklamy od Google
- možnost dostat TeleForum do plusových čísel :)
- pokud by to vyšlo, budou peníze na výkonnější hosting

3) Alternativní reklamy, které AdBlock neblokuje
- cílová skupina tohoto fóra využívá AdBlock a podobné blokovače reklam - je ti tím, že jsou lidé z oboru technicky zdatní (sám využívám, vypínám na webech, které mám rád).
- toto je možná částečné řešení neefektivity zdejší reklamy

PS : vím, že se nabídlo pár lidí, kteří by rádi na provoz fóra přispěli. Tuto variantu jsem zvažoval a zamítl. S nasazením nových reklam to prostě nebude potřeba, nechci z toho tady dělat charitu :)

Jinak všem děkuji za práci a ochotu!
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Reklamy na TeleForu - vize a plány

19.říj 2014 22:37

Já osobně s reklamou nemám žádný problém. Fórum potřebuje z něčeho žít, proto nevidím důvod, proč bych ji já neměl vidět.. Vím, že za zobrazení se nic neplatí, ale pokud vidím reklamu, která mě nějak zaujme, rád kliknu.

Jinak grafika je čím dál lepší a líbivější, palec nahoru. :-)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamy na TeleForu - vize a plány

19.říj 2014 23:48

No snažím se stále inovovat. Jen mi pořád leží na srdci to vypnutí responzivity pro Henryho... meta tag, který funguje na jiných webech na teleforu shodí veškeré CSS styly...

A k reklamám - jsem rád za tvůj názor a máš pravdu, z něčeho se to platit musí a vybírat peníze je podle mne dost divné - lidé tu pomáhají druhým svými vědomostmi a ještě by měli platit - to je špatný přístup. Přesně proto budu rád, když se TeleForum uživí z reklam.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam