Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
kacajasa
Nováček
Autor
Příspěvky: 6
Registrován: 08.říj 2013 22:48

10.říj 2013 19:17

Jak říkám, netvrdím, že je chyba v připojení, ale je mi jasné, že v telefonu. Jenom jsem myslela, že mi tu někdo poradí jak to zpravit sama, aniž bych to dávala do opravny, protože jak jsem už zmínila tak jsem našla na internetu stejný problém, který se vyřešil díky znalostem ostatních..
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
SITMIR
TeleFórák+
Příspěvky: 1201
Registrován: 22.srp 2012 09:29
Mobil: Samsung Galaxy S6
Bydliště: Česká Metuje
Kontaktovat uživatele:

10.říj 2013 20:15

Co zkusit tohle :
Jistě hodně lidí zná problémy propojení programu Kies z Vaším SG3. Také jsem se trápil. Na PC mám nainstalované Windows 7 Ultimate 64 bit a systém měl neustálé problémy s rozpoznáním hardware pokud jsem telefon připojil k PC. Nedokázal ho prostě identifikovat a tím pádem ani nebyl schopen mu přiřadit správný ovladač. Pokud jsem ovladače přeinstaloval tak se telefon připojil ale po vypnutí PC a novém startu byl problém zpět. Pátral jsem na netu a zjistil že tyto problémy jsou poměrně rozšířené a začal jsem hledat nějaký recept. Nakonec jsem objevil tuto radu :
1. Unplug the USB cable
2. On the cell phone, dial the following number: *#7284# Once the last # is hit,
the PhoneUtil application is launched.
Choose USB -> Modem and then USB -> PDA mode.
The good mode should be PDA.
Even if the mode is PDA, switch to Modem and then back to PDA.
3. Plug the USB cable.


Now Kies should be able to find your phone..
Po tomto nastavení všechny problémy zmizely a pokaždé když telefon připojím je bez problémů rozpoznán a spustí se program Kies a vše je jak má být. Vyzkoušejte pokud máte tyto problémy a doufám že aspoň některým z Vás tato úprava pomůže.
[color=#FF0000]Samsung Galaxy S6[/color]
 
Rouballik
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 11.říj 2013 08:00

11.říj 2013 10:54

Tam máš na 100% skřízený ovladače. To se stane protože WIndows. Je potřeba to odstranit a nainstalovat znovu.
 
seatek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22.led 2013 21:09

11.říj 2013 14:52

Dobrý den,
já mám v podstatě úplně stejný problém. Ať zkouším, co zkouším, včetně zde uvedeného návodu, nedaří se mi.
Do nedávna mi telefon bez problémů fungoval.
V PC mám win 8 64bit , ve druhém počítači win 7 32bit. Oba dva se po připojení telefonu začnou pouze nabíjet a v PC se neobjeví.
Myslel jsem, že by to mohla dělat ROM Omega, co jsem nainstaloval, ale zase na druhou stranu mi to s ní připojit šlo.
Přeinstalace Kies , ani jejich odinstalace a použití jen Samsung driverů mi nepomohlo.
Za případnou radu předem děkuji.
 
seatek
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22.led 2013 21:09

11.říj 2013 15:07

Tak problém je vyřešen, až se stydím, jak to bylo jednoduché. Stačilo pokoukat ještě jinde.
Je to KABELEM . Nenapadlo mě zkusit jeho výměnu, protože telefon po připojení nabíjel.
 
Orlik
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09.lis 2013 23:05

09.lis 2013 23:12

Já mám win 7 a nainstaloval jsem do počítače ovladač: Device(Install),USB Driver (Software) (ver.v1.5.14.0)
ke stažení zde: http://www.samsung.com/us/support/owner ... I747MBBATT

a pak jsem přes USB připojil mobil Glaxy SIII s androidem a v mobilu POTVRDIL připojení (ve zprávě která se mi tam objevila - připojit úložiště USB), no a v total commanderu se mi mobil objevil (jako dva disky), a mobil je tak připojený a můžu editovat soubory.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
didix
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06.úno 2015 07:10

Re: USB připojení

06.úno 2015 07:12

Stačí vyměnit kabel, potřebuješ datový. Ten co používáš je jenom na napájení.