Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
matthew_tv
Nováček
Autor
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Jedná se o českou distribuci?

05.lis 2015 22:28

Zdravím.
Objednával som "šedivku" kvôli cene. Domov však došla krabička a nad čiarovým kódom mám CZE TITAN TITAN. Je to teda fakt česká distribúcia a môžem si to reklamovať v akomkoľvek autorizovanom servise? Nie žeby bol zatiaľ dôvod reklamovať, no :)
Mám tam aj originálny návod, tú takú malú knižôčku, ktorá je v češtine, slovenčine a angličtine, záručný list vyzerá tiež nejako dôveryhodne. Nie je však vyplnený, bez údajov od eshopu to teda asi reklamovať nemôžem, že?

Ďakujem za odpovede.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedná se o českou distribuci?

06.lis 2015 23:55

Ahoj, zkus sem poslat fotku té krabičky, je možné, že to někoho trkne do oka a poradí ti. Možná by také stálo za to si jednoduše zajít do nějaké prodejny a tam si nechat LG G3 ukázat a nenápadně to omrknout. A pokud to zjistíš touto cestou, rozhodně to sem napiš, také by mne to zajímalo.
 
matthew_tv
Nováček
Autor
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Re: Jedná se o českou distribuci?

07.lis 2015 12:02

Čau.
V téme tuto na fóre je obrázok krabičky s textom CZE a je u neho uvedené, že to je telefón pre českú distribúciu. Vzhľadom k tomu, že ja som kupoval šedivku, tak mi to príde divné...
Obrázek

A fotka záručáku s manuálom:
Obrázek
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedná se o českou distribuci?

07.lis 2015 12:08

No vypadá to dost věrohodně. Navíc jsem koukal na obrázky dalších krabiček a štítek je vždy stejný až na to CZK. Za sebe bych řekl, že máš telefon pro Českou Republiku. A se zárukou... Je to možná dost naivní, ale co takhle zkusit zajít do nejbližší LG prodejny a zkusit se nějak dohodnout?
 
matthew_tv
Nováček
Autor
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Re: Jedná se o českou distribuci?

07.lis 2015 12:16

Hmmm, odpoveď je teda potešujúca :o :)
Na to, že som objednával šedivku lacnejšiu o pätnásť stoviek, tak to som potom kúpil fakt dobre :D :) Len neviem, ako je možné, že sa ku mne dostal telefón určený pre CZE distribúciu...
Premýšľal som, že by som podľa IMEI skúsil vypátrať pravdu...niekde na fórach som videl návrh zavolať na infolinku LG a vraj by mi to vedeli overiť...
Takže v prípade nejakého problému (dúfajme, že žiadny nenastane), by mi to mohli vziať aj bez razítka na záručáku? :o
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedná se o českou distribuci?

07.lis 2015 12:36

V tomto ti už asi neporadím, ale infolinka je podle mne super nápad. Za pár minut budeš vědět všechno, co potřebuješ přímo od LG, které to ví nejlépe. Kdyby jsi tam volal, pochlub se, jak jsi dopadl. Třeba tu někdo bude mít podobný problém a tahle informace se rozhodně může hodit.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Jedná se o českou distribuci?

08.lis 2015 15:27

Vyplněný záručák není potřeba, stačí nákupní doklad. Pokud je ovšem telefon šedivka, reklamovat půjde jen u prodejce. Pokud by se však nějakým "nedopatřením" jednalo o CZ distro, minimálně v Čechách by neměl být problém reklamovat v kterémkoli autorizovaném servisu. Opět stačí jen nákupní doklad, záručák být vyplněný nemusí.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
matthew_tv
Nováček
Autor
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Re: Jedná se o českou distribuci?

09.lis 2015 18:03

Na webe LG som našiel aj možnosť kontaktovať operátora cez online chat, tak som tam napísal.
Telefón bol nakupovaný ako šedivka, do rúk sa mi však dostala skutočne česká distribúcia, takže som potešený :)

//Alex, vďaka za reakciu.
Obrázek
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedná se o českou distribuci?

10.lis 2015 20:03

Tady se někdo má :) Gratuluji, že to takto dopadlo. Užívej svou novou G3! Jsi spokojen?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
matthew_tv
Nováček
Autor
Příspěvky: 34
Registrován: 05.lis 2015 22:23
Mobil: LG G3 32GB Titan Black

Re: Jedná se o českou distribuci?

10.lis 2015 20:13

No, ušetril som pekné peniaze :D Díky :D
Spokojný, maximálne :) Bral som to ako náhradu za starý samsung galaxy S3, takže výkon porovnávať nebudem, a aj keď som sa 5.5 palcového displeja zo začiatku bál, zvykol som si behom dvoch dní...a čo sa výdrže týka, tak som si myslel, že to pri tom rozlíšení bude hrôza, ale bez problémov jazdí 3-4 dni na jedno nabite, ak občas pozriem SMSku, pár mailov a niekoľkokrát si zavolám, ak ho využívam aktívnejšie, tak do neho stačí pichnúť kábel raz za dva dni...ak sa chcem aj zahrať, tak je jasné, že ho nabíjam aj 2x denne :D :)
Každopádne, pri bežnom používaní sa človek nemá problém dostať na dva dni...foťák excelentný, tlačidlá vzadu mi vôbec nevadia...nabíjanie tiež spokojnosť, 100 minút=100 percent. Dodávané slúchadlá sú nahovno, ale nezvyknem často počúvať hudbu z mobilu, tak mi to je prakticky jedno...
Myslím, že za tie prachy to je skvelá kúpa, lepšie už som si vybrať nemohol...