Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

28.kvě 2014 16:43

Musím souhlasit, každá značka má nějaká svá pro i proti. Znám spoustu lidí, kteří nadávali na Samsung, jak se zhoršil, utekli k LG, Sony, ... a po čase se vrátili, protože ty telefony jsou jiný. Jiný, než na co byli zvyklí. Funkce, které pro ně byly samozřejmé, najednou chyběly. Ovládání, na které byli zvyklí bylo najednou jiné, pro ně nepřirozené. Ono ani s tím vyladěným OS to není tak žhavé, jak se zdá. A že omezují používání? Jak? I ostatní značky mají na KK omezený přístup na SD. A že Samsung zavedl KNOX... Mno, samotnému se mi to nelíbí, na druhou stranu, proč by se nemohl bránit častým pokusům o uznání reklamace na vlastní chybou poškozený telefon? Ono nějakou logiku to má... :)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

28.kvě 2014 20:29

No myslim ze u telefonu za 19 bych moc nadavat nemel (Note3). dyt byl skoro drazsi nez celkem nadupanej noutas...
Kdyz koupim Xiaomi, rootnu ho a pokud kiksne, nebude me to tak trapit, kdyz si muzu koupit za usetrene penize novej a urcite novejsi a nadupanejsi model...
ACEMajky
 
Uživatelský avatar
purmenskyv
Moderátor
Příspěvky: 887
Registrován: 12.srp 2012 12:13
Mobil: Samsung Galaxy S22 Ultra
Bydliště: Kopřivnice

28.kvě 2014 22:11

No.....nevím nevím........
Každopádně se budeme držet tématu
Samsung Galaxy S22 Ultra
 
Uživatelský avatar
ACEMajky
Profík
Příspěvky: 159
Registrován: 18.říj 2012 07:27
Mobil: Samsung Galaxy Note3

28.kvě 2014 23:21

don_alex - at neblokjou kartu (daji mi na vyber) a nemusim rootovat
ACEMajky
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Vyplatí se S5 místo S4 ?

29.kvě 2014 09:55

Jak už jsem řekl, omezený přístup na kartu je napříč všemi výrobci. Ale dost OT.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
cardi
Pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 14.led 2014 20:54
Mobil: Galaxy S5
Bydliště: Hlučín

Re: Vyplatí se S5 místo S4 ?

08.pro 2014 15:26

Tak já přešel z S4 (rozbitej dip. už jsem šel raději do new) a musím říct že je to zase o kousek dále, jak citlivost displaye, tak odezva systému. Stejně nechápu jednu věc, že to neběhá stejně jak S4, tak S5, proč se mi zdá odezva lepší na S5, když ten procák přece není o takový level lepší :X Kdyby se mi ovšem nehoda nestala asi bych tvrdil, že to cenu nemá, ale když to teďka vidím trošku z odstupem, asi má pokud má někdo ty prachy a nelituje toho určo bych do S5 šel :) A ještě k těm příspěvkům o S5 čemu se divíte? vždyť tech fór je tolik dneska a hodně lidí spíše vleze na mobilmanii nebo tak a stěžují si tam :) ale to nechcu zhazovat tohle fajn forům to vůbec ne :) A taky hold každý nekupuje mobil cca každý rok že :)