Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Autor
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Cyanogenmod 13 pro Nexus 5 funguje

04.led 2016 22:34

Ahoj, právě jsem si zkusil nainstalovat Cyanogenmod 13 (založen na Androidu 6.0.1) na můj Nexus 5. Světe div se, vše funguje jako po másle. Žádné zasekávání a pády aplikací, výdrž na baterii se mi zvedla skoro o 1 den (sám jsem tomu nevěřil). Kdo váhal s aktualizací a nebyl si jist, jestli je vše odladěno, mohu poslední sestavení vřele doporučit. Dokonce je již vše přeloženo do češtiny (semtam jsem našel anglický popisek, ale to spíše hluboko v menu).
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyanogenmod 13 pro Nexus 5 funguje

06.led 2016 12:55

Děkuji moc za tip, sám jsem nainstaloval dnešní sestavení a opravdu vše funguje. Já osobně jsem na Android 6 neaktualizoval a čekal jsem právě na Cyanogenmod. Jsem prostě zvyklý a nedovedu si představit, že bych jel na oficiálním Androidu. Výdrž baterie zatím nedovedu zhodnotit, ale jsem zvědav. Jinak plynulost a vše jede jak po másle. Jednou mi spadla aplikace fotoaparátu ale po znovu spuštění funguje tak, jak má. Dále mi nefunguje "Screen Recorder - Screencast" ale ten vlastně ani nepotřebuji a bude to jen zajímavý bonus do budoucna - až ho vývojáři opraví.
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Autor
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Cyanogenmod 13 pro Nexus 5 funguje

06.led 2016 23:48

Spíš včerejší, dneska ještě aktualizace nevyšla a pravděpodobně vyjde až zítra. Co je nového můžeš sledovat zde: http://www.cmxlog.com/13/hammerhead/ (přímo pro Nexus 5)
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam