Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Nexus 5 a custom romky

03.lis 2015 21:20

Ahojte, chci se zeptat, které custom ROM používáte ve svém Nexusu 5. Já jsem zkoušel ze začátku čistý Android, ale sem tam mi chyběla možnost hlubšího nastavení například plochy. Potom jsem přešel na Cyanogenmod (momentálně 12.1) a jsem vcelku spokojený. Máte tip na nějakou další ROM, která si s Nexusem 5 rozumí dobře a stálo by za pokus ji nahodit?
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Nexus 5 a custom romky

04.lis 2015 21:01

Za mne také cyanogenmod. Podle mne jedna z nejvíce odladěných rom za všech. Aktualizace každý den, ikdyž se jedná o nighty buildy. Teď někdy by navíc měl vyjít Cyanogenmod 13, který vychází z Androidu 6. Určitě ale nedoporučuji instalovat hned první vydání, minulý rok jsem to udělal a stejně jsem potom musel čekat, až se odladí poměrně zásadní bugy... Také jsem zkoušel OmniROM a nebylo to vůbec špatné, ale prostě CM je CM :)
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Autor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nexus 5 a custom romky

06.lis 2015 23:58

Na CM 13 se těším, nevíš kdy přibližně bude hotová ta nighty verze pro Nexus 5? Klidně ji testnu a napíšu, jestli má cenu instalovat a nebo dále čekat.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: Nexus 5 a custom romky

09.lis 2015 17:57

Cyanogenmod 13 má přijít v nighty verzi už teď v Listopadu, já bych to ale reálně viděl až na prosinec. Tady můžeš sledovat, co je nového a novinky v jednotlivých verzích: http://www.cmxlog.com/13/

Pokud by jsi byl extra nedočkavý, všiml jsem si, že už existuje neoficiální CM - stačí trošku pohledat v Google. Já do něho ale nepůjdu, raději si počkám.