Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
kolca
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 04.pro 2015 13:38

neustále rozsvěcování a shasínání displeje

04.pro 2015 13:47

Ahoj, na mém Galaxy s4 mini se objevila závada v neustálém rozsvěcování displeje. Pokud jej nechám, za chvíli - jak má se displej vypne, ale za 1 s se zase rozsvítí. Totéž se opakuje i když displej vypnu ručně. Podotýkám, že reset RAM a obnova továrního nastavení nepomohla (telefon je úplně prázdný jako koupený).
Měl jsem ho v servise (rychloservise) kde mi po 4.5 měsících co jsem ho tam dal opravit oznámili, že oprava není možná, že je poškozená základní deska (jak poškozená nevím).
O servise si po jejich výkonu myslím svoje. Proto se ptám, jestli se s tím někdo nesetkal. Pro úplnost dodávám, že v mobilu jinak funguje všechno, net, wifi, foťák, aplikace, volání.....prostě vše na 100% až na to samovolné rozsvicování které sežere baterku za 6 hodin.....
Díky  
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
peefo
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: 04.lis 2015 20:52
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod

Re: neustále rozsvěcování a shasínání displeje

05.pro 2015 19:43

Ahoj, myslím si, že jsi si zvolila špatný servis už jen dle doby, po které ti řekli, že je tam prostě někde závada. Toto zvládne průměrný technik za odpoledne. Jinak každý by ti radil tovární nastavení, ale to už jsi zkoušela. Pokud se jedná o hardwarovou závadu, software je zbytečné řešit. Ještě bych zkusil do telefonu naflashovat znovu originální ROM. Ale to nejspíše opravdu nic nevyřeší.