Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
katerina.kozlikova
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 29.pro 2014 11:57

Samovolné vypínaní a zapínaní

29.pro 2014 12:02

Dobrý den, už asi týden se mi mobil (Samsung galaxy s 4 mini) stále dokola samovolně vypíná a zapíná. Chtěla jsem si přetáhnout nějaké fotky do počítače a zkusit ho resetovat, ale ani to nejde kvůli tomu jak se stále vypíná, tak mi to ztrácí s počítačem spojení. Odemykací tlačítko není nijak zamáčklé, baterie není ze série BD ani nijak nafouklá. Netuším čím to může být. Telefon mám teprve rok, jsem lajk, tak prosím o pomoc! :( :(
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné vypínaní a zapínaní

30.pro 2014 00:14

Zdravím, může to být vadnou baterií. Neznáte někoho se stejným telefonem? Zkusil bych prohodit baterie. Také to může být softwarem, zkuste tovární nastavení. Pokud se nedostanete ani do nastavení telefonu, řešením je nahrát custom recovery, nabootovat do něho a tovární nastavení provést zde.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Samovolné vypínaní a zapínaní

30.pro 2014 11:05

Custom recovery není potřeba, tovární nastavení, neboli wipe data / factory reset lze samozřejmě provést i v továrním (stock) recovery.

Navíc instalace custom recovery by znamenala okamžitou a nevratnou ztrátu záruky.
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
jindrak
Administrátor
Příspěvky: 686
Registrován: 26.čer 2012 12:55
Mobil: Nexus 5
ROM: Cyanogenmod 13
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné vypínaní a zapínaní

30.pro 2014 11:14

Done, děkuji za doplnění. Nebyl jsem si tím úplně jistý, protože mne to u Nexusu 4 z nějakého důvodu nefungovalo - možná že už jsem tam měl už jiný software... Každopádně je to super zpráva, alespoň bude řešení problému jednodužší :)