Mobil fórum o všech mobilních telefonech

 
stekl
Nováček
Autor
Příspěvky: 1
Registrován: 17.bře 2014 15:09

Výpadek spojení pro telefonování

17.bře 2014 15:19

Dobrý den,

mám Samsung Galaxy S4 mini a občas se mi stane, že telefon zamrzne pro telefonické spojení. Na telefonu to není znát, až do chvíle, kdy chci sám telefonovat. Po zvolení vytáčení tel. čísla mi napíše, že telefon není registrován v síti. V tu chvíli poznám, že nějak zamrzl. V tu chvíli se mi nikdo nemůže dovolat, ani SMS nefungují. Není to otázka krátkodobého výpadku (1x se mi nikdo nemohl dovolat celý den). Pomůže restart telefonu. Stává se to tak 1x za týden. Nevím, jestli dělám něco špatně já, nemyslím si, že by to byl problém sítě - síla signálu vysoká, nebo jestli je to problém telefonu jako takového.

Máte někdo podobné zkušenosti nebo návrh řešení?
Díky předem za pomoc.
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
Uživatelský avatar
mahon
TeleFórák
Příspěvky: 213
Registrován: 19.srp 2012 14:49
Mobil: Samsung Note2
Bydliště: Vsetínsko

17.bře 2014 15:29

Jako první věc co bych udělal je že bych provedl hard reset abych vyloučil softwerovou závadu.Pokud to bude dělat i pak tak je pravděpodobně problém z hardwerem a s tím doma nic neuděláš.Takže poslat do servisu.
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

Re: Výpadek spojení pro telefonování

17.bře 2014 15:33

Jen se zeptám pro jistotu: root jsi nedělal?
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ
 
invader
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26.kvě 2014 20:02

26.kvě 2014 20:04

Dobrý den,
Mám stejnou zkušenost a to již více jak půl roku. Před půl rokem jsem si koupil Galaxi S III Mini. Po týdnu používání na „cvičnou“ Sim kartu, jsem zaznamenal zcela stejné problémy , jak jsou zde na fóru popisovány. Zatím jsem telefon nereklamoval ale bylo mi doporučeno Simku vyměnit. Začal jsem teda požívat další Simku ale problémy byly stejné. Další doporučení bylo, abych si nechal Simku vyměnit za novou. Několik dnů se telefon choval normálně a pak se problém ve stejné formě zase objevil. Nyní jsem ho již odnesl na reklamaci. Měsíc ho prověřovali a na nic nepřišli. Byl mi vrácen s údajně přehrátým SW. Po třech dnech stejný stav. Opět jsem jej odnesl a opět měsíční anabáze a vrácení mobilu s nedefinovatelnou úpravou. Pak byl v servisu ještě jednou, něž se mi podařilo, aby mi vrátili peníze.
Zakoupil jsem S 4 Mini a po týdnu se vše opakuje. Před dvěma dny mi v prodejně opět vyměnili Simku (protože ta stará prý mohla být neodbornou manipulací zkratována). No a dneska jsem byl opět nedostupný. Jediná výhoda u S 4 Mini, že má Screenshots a tak si ty hlášky fotím a v prodejně jim je pěkně můžu ukázat.
Kde je ale zakopaný pes, nevím.
 
Uživatelský avatar
Hennry
TeleFórák+
Příspěvky: 1029
Registrován: 25.zář 2012 19:50
Mobil: Samsung Galaxy S7/S7 EDGE
Bydliště: Liberec - okolí
Kontaktovat uživatele:

27.kvě 2014 06:13

Tak tomu se rika smula...
Galaxy S7E blue
Reklama
Přihlášeným uživatelům zobrazujeme méně reklam
 
don_alex
Moderátor
Příspěvky: 536
Registrován: 10.úno 2014 22:41
Mobil: N910C, N7100, N8000, S5830

27.kvě 2014 08:26

OT: screenshots umí všechny telefony s Androidem. :)
www.FOBO.cz - Prodej to, co umíš!

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM |atd. <= VÍCE PŘES SZ